Facebook Google+ Twitter

Rachunek sumienia młodego wyborcy

Przepraszam Cię premierze Jarosławie Kaczyński za to, że układ okazał się silniejszy, przepraszam Cię za to, że wygrała partia młodych ludzi. Przepraszam Cię za to, że głosowałem na Platformę Obywatelską.

Przepraszam Cię za to, że Tusk nie chce przeprosić Twojego brata, a zarazem prezydenta wszystkich Polaków. Ubolewam nad tym, iż szanowny premier musiał zestawić mnie z mordercami księdza Popiełuszki. Na pewno miał ku temu ważny powód. Przyznaje się do winy. Stałem tam, gdzie wtedy stało ZOMO, może nie fizycznie, ale przynajmniej mentalnie. Przepraszam także za to, że jestem wykształciuchem, a raczej za to, że wykształciuchem próbuje się stać. Przepraszam Cię także za to, że słucham łże elit. Przyznaje się do tego, że jestem z układu, i to bez akcji CBA. Nie trzeba mnie budzić o godzinie 6 rano. Niech dzielni funkcjonariusze też mają szansę się wyspać.

Przepraszam Ciebie prezydencie za to że ośmielałem się krytykować politykę zagraniczną naszego (tak NASZEGO) kraju. Przepraszam Cię za to że, układ okazał się tak silny iż musiał się pan włączyć w kampanię wyborczą po stronie jedynej słusznej partii. Przepraszam Pana prezydenta za to iż lumpenliberały okazały się tak silne, iż przyprawiały Pana o kłopoty gastryczne. Przepraszam również za moich zachodnich sąsiadów, za wybrukowane poczucie humoru. Przecież Pan prezydent i Pan premier nie przypominają kartofli. Ubolewam także nad tym, iż z powodu walki z układem musiał się Pan tak aktywnie włączyć w kampanię wyborczą, iż musi Pan teraz odpoczywać.

Przepraszam Cię drogi Donaldzie za to, że nie wierzę w realizację całego programu Platformy. Nie będzie cudu, co do tego jestem sceptyczny. Przepraszam za to, że ośmielam się krytykować niektóre Twoje pomysły. Pamiętaj Donku, w polityce ważna jest nie tylko przyzwoitość, ale i skuteczność.

Przepraszam Samoobronę, LPR i LiD za to że nie głosowałem na Was. Wybaczcie mi, iż wasze twarze kampanii dawały czasem potwarz. Ale w sumie to ja Was do tego zmusiłem popierając jedną z dwóch dominujących partii.

Przepraszam za wszystkie grzechy do jakich Was zmusiłem.
A kto z Was jest bez grzechu, niech rzuci w nich kamieniem...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

fajnie się czyta!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.10.2007 01:10

(+) fajna modlitwa i taka ekumeniczna do bólu.. ale w ostatnim wersie powinno być: "niech rzuci w nich kamieniem..."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sztuką jest także dostrzeżenie ironii poprzez autoironię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

synu, nie sztuka być pesymistą, bo uniwersalizm gówna - jako rzecze mędrzec- jest rzeczą najłatwiejszą do zauważenia; byś chociaż w cud Donka uwierzył - popraw się…

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.10.2007 20:58

Hahaha!
Więc ja rzucam:)
+ :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.