Facebook Google+ Twitter

Rachunkowość w praktyce

9 marca odbędzie się finał trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu z rachunkowości Press Accouting Competition. W walce o tytuł najlepszej drużyny, stanie 10 zespołów z całej Polski.

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni wyższych z całego kraju. Jego głównym celem jest rozwijanie zainteresowań i zagadnień związanych ze współczesną rachunkowością. Specyfiką Press Accounting Competiion są zadania praktyczne, które pozwalają uczestnikom poszerzać poziom wiedzy i umiejętności, a także wymagają umiejętności pracy w zespole.

By dostać się do finału, trzyosobowe drużyny musiały zdobyć możliwie największą liczbę punktów w każdym z trzech etapów, które były rozgrywane za pośrednictwem internetu.

Press Accounting Competition to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających konkursów, a mimo to cieszy się dużą popularnością wśród studentów, czego najlepszych dowodem jest fakt, iż w tej chwili trwa jego trzecia edycja – mówi Piotr Tomczak z firmy Casio. To jednocześnie kolejny ciekawy przykład rywalizacji, która taki nacisk kładzie na element praktyczny zadań – dodaje Tomczak.

Do finału, który 9 marca odbędzie się na Wydziale Ekonomiczno Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, zakwalifikowało się 10 drużyn z Katowic, Wrocławia, Szczecina, Gdańska, Warszawy i Poznania.

Nagrodami w konkursie są m.in. płatne praktyki, bony szkoleniowe oraz kalkulatory Casio.

Więcej informacji na: www.pac.org.pl

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.