Facebook Google+ Twitter

Rada Programowa TVP upomniała Tomasza Lisa za zaproszenie Rutkowskiego

Uchwałę krytyczną dla dziennikarza Rada przyjęła jednogłośnie. Poniedziałkowe zaproszenie Krzysztofa Rutkowskiego do programu "Tomasz Lis na żywo" określono jako "złamanie praktyki dobrego obyczaju i kompetencji zawodowych".

 / Fot. Sławek/CC 2.0Na swojej oficjalnej stronie internetowej Rada Programowa TVP ponformowała, że "protestuje przeciwko promowaniu w telewizji publicznej osób, których działalność urąga wszelkim normom etycznym." W dalszej części uchwały konkretyzuje, że chodzi o zaproszenie do programu Krzysztofa Rutkowskiego, "osoby zachowującej się - także na wizji - w sposób daleki od standardów jakie powinny obowiązywać nadawcę publicznego."

Chodzi o ostatni program "Tomasz Lis na żywo", w którym gościem był właśnie Krzysztof Rutkowski oraz Kazimiera Szczuka. Mieli rozmawiać na temat obecności rodziców zmarłej Madzi z Sosnowca w mediach. W pewnym momencie dyskusja między dziennikarką i byłym detektywem przerodziła się w wielką kłótnię i osobiste uwagi, które przerwał prowadzący.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

maserattiqo
  • maserattiqo
  • 31.03.2012 10:57

Jakoś głupio brzmi uwaga rady programowej ! Lis zaprasza gości, a jeśli goście okazują się być chamami - to poznajemy ich, często drugie oblicze. W przypadku Rutkowskiego i Szczuki nie było zaskoczenia a jedynie można było określić eskalację chamstwa i wyciągnąć właściwe wnioski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 30.03.2012 15:13

A ja myślałam, że to za zaproszenie Kazi,
z której czasami chamowatość wyłazi.

Niewiele brakowało a kto wie, może zechciałaby się z Rutkowskim "policzyć na korzytarzu", jak to chwacko obiecała kilka dni wcześniej swojej oponentce
w radiowym studio.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.