Facebook Google+ Twitter

Radio Mega Beat coraz popularniejsze !!!!

Wywiad z założycielem Rafałem Niewiarowskim - Radio Mega Beat

Rafał Niewiarowski - Założyciel radia Mega Beat / Fot. Rafał NiewiarowskiMichał Otrzonsek - Kiedy narodził się pomysł utworzenia Radia Mega Beat?

Rafał Niewiarowski - Wpadłem na ten pomysł około 7 lata temu. Wcześniej praktycznie każdy z nas gościnnie pogrywał w innych radiach internetowych. Po jakimś czasie pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić coś swojego. Realizacja tego pomysłu nie była jednak łatwa. Wszystko zajęło nam około jednego miesiąca. Był to miesiąc solidnej i
ciężkiej pracy. Na początku radio miało służyć jedynie naszym znajomym. Jednak wyniki jakie osiągnęliśmy już na początku były dla nas zadziwiające, dlatego podeszliśmy do sprawy w bardziej poważny i profesjonalny sposób.

Michał Otrzonsek - Czy Pana również można usłyszeć na antenie?

Aktualnie zarządzam tylko radiem, brakuje czasu aby wejść na antenę.

Michał Otrzonsek - Ile osób tworzy radio?

Rafał Niewiarowski - Radio tworzy aktualnie około 30 prezenterów w wieku od 18 do 40 lat. Każdy z nich podczas prowadzenia audycji pełni również rolę DJ-a. Aktualnie posiadamy trzy kanały muzyczne jest to kanał "Club" i kanał "DiscoStrefaFm" oraz regionalny kanał Śląski.

Michał Otrzonsek - Prowadzenie każdego radia, nawet internetowego wymaga jakiegoś wkładu finansowego. Jak radzi sobie z tym radio MB?

Rafał Niewiarowski - Na chwilę obecną nie mamy żadnych sponsorów. Utrzymujemy się z własnej kieszeni. Nie czerpiemy również żadnych korzyści majątkowych z tej działalności. Każdy prezenter naszej stacji prowadzi audycje dla własnej przyjemności i dla przyjemności słuchaczy. Radio to nasze hobby. Wspieramy również osoby niepełnosprawne, których wśród naszych słuchaczy mamy mnóstwo. Promujemy różnego typu akcje i strony internetowe fundacji niosących pomoc osobom niepełnosprawnych. Narazie możemy pomagać jedynie w ten sposób, gdyż nie mamy dużo środków finansowych. Dodam że radio gra legalnie i jest zarejestrowane w niemczech i gramy na licencji GVL oraz GEMA.

Michał Otrzonsek - Jakie macie plany na najbliższa przyszłość?

Rafał Niewiarowski - Pomysłów mamy mnóstwo, jednak nie da się wszystkich zrealizować. Już w lipcu zapowiada się kolejny ewent. Odbędzie się on prawdopodobnie na pomorzu, więcej szczegółów nie zdradzę. Będzie można się pobawić, słuchając prezenterów na żywo. Galeria z tej imprezy będzie dostępna na portalu i na stronie radia. Chętne kluby do organizacji ewent-ów zapraszam do współpracy, jesteśmy otwarci na wspólna promocje. Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników portalu oraz słuchaczy radia MB. Mega Beat powstało po to, abyście dobrze spędzali z nami czas, dlatego gorąco zapraszamy do słuchania radia.

Michał Otrzonsek - Ostatnio bardzo głośno jest o MB ON TOUR?

Tak zgadza się impreza urodzinowa radia stała się słynna w całej Polsce, mamy już za sobą kilka dobrych renomowanych klubów jak np. KLUB DARGON - Czarny dunajec, Klub Senso - Mielno, Arena - Mielno i wiele innych.
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to zapowiada się w tym roku dosyć spory ewent, ale więcej szczegółów nie zdradzę, mogę tylko tyle zapewnić że będzie bardzo dużo atrakcji.

Michał Otrzonsek - Czy czekają Nas jakieś zmiany w radiu?

Zmiany w MegaBeat toczą się cały czas. Radio stacji na rynku jest bardzo dużo i musimy dbać o swoją pozycję. Brak rozwoju w tak konkurencyjnej branży jest jak strzał samobója. Nie chcemy zdradzać szczegółów, ale szykujemy kilka mega niespodzianek na drugą połowę 2013 roku.


Zapraszam do oglądnięcia filmiku z ostatniej imprezy:


Chętne kluby do współpracy zapraszamy do kontaktu z Managerem Radia MB
email: mailto:manager@radiomb.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.