Facebook Google+ Twitter

Radio ZET musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego

We wtorek Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Radio ZET winno przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za ujawnienie danych w sprawie badania psychiatrycznego prezesa PiS.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellZdaniem Sądu radio naruszyło przepis Prawa prasowego, publikując na stronie internetowej krótką informację dotyczącą sprawy karnej między Januszem Kaczmarkiem a Jarosławem Kaczyńskim, zawierającą dane osób, przeciwko którym toczy się postępowanie. Informacje te opublikowano bez zgody sądu, prokuratora i oskarżonego, podaje tvn24.pl.

Prezes PiS w swoim pozwie domagał się przeprosin za ujawnienie danych i naruszenie jego godności i czci. Drugie żądanie Sąd oddalił, za zasadne uznał jedynie naruszenie spowodowane ujawnieniem danych osobowych i wizerunku.

Wyrok nie jest prawomocny. Wydawca radia rozważa apelację.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Jacek
 • Jacek
 • 25.01.2012 12:18

Pytam , jak to się ma do zadymy o ACTA , TO NIE JEST CENZURA ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombik
 • bombik
 • 24.01.2012 14:48

jaku@ do przeprowadz sie do USA biedaku

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombik
 • bombik
 • 24.01.2012 14:46

Sam sobie zasluzyl zeby go przebadac

Komentarz został ukrytyrozwiń
buli
 • buli
 • 24.01.2012 14:18

Zgadzam się iga. Pamiętam jedną konferencję na której KAczyński prosił o rozważenie czegoś tam. Tego samego dnia prasa internetowa GW podobne dali tytuły: "KAczyński domaga się", "Kaczyński oskarża Tuska", Kaczyński stawia ultimatum" A ja wyraźnie na konferencji prasowej usłyszałem proszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
iga
 • iga
 • 24.01.2012 14:03

Szanuję wszystkich ludzi ale nie mogę już znieść zawiści p. Kaczyńskiego. Cokolwiek się o Nim czyta to dominują hasła" oskarżam, zaskarżę, nie zgadzam się, żądam itd. Czy tylko takie słowa Pan Prezes zna?Łatwo jest być dzisiaj w opozycji bo cóż mi szkodzi żądać niemożliwego, oskarżać niewinnego ,tak na wszelki wypadek. Zanim ludziska zorientują się co ja plotę to sami się troszkę nakręcą i może nawet ktoś krzyknie "Tusku matole". I pójdzie w świat i o to chodzi. Ot i cała polityka p. Prezesa Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaku
 • jaku
 • 24.01.2012 13:49

Wciąż uważam, że TVN powinien także przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za debatę z 2007 roku podczas której wpuścili na widownię bojówki PO. Każda wypowiedź "JK" kwitowana była śmiechem, każda wypowiedź Tuska brawami. Po kształcie obecnej Polski widać jak bardzo wspak było to zachowanie . Gdyby telewizja w USA przeprowadzająca debatę pomiędzy dwoma kandydatami zrobiła taki przekręt straciłaby koncesję. Z tego też tytułu domagam się odszkodowania od TVN w wysokości 370 000 000 000 złotych z tytułu strat jakie narobiła Platforma Obywatelska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.