Facebook Google+ Twitter

Radioalternatywy: najbardziej alternatywne koncerty w eterze

Zespoły skupione wokół społecznościowej wytwórni płytowej MegaTotal.pl zagrają na scenie legendarnego Studia im. H. Debicha Polskiego Radia w Łodzi. Już w najbliższy piątek wystąpi rockowa grupa Killing Silence.

Cykl koncertów Radioalternatywy to wspólna akcja Polskiego Radia Łódź i serwisu MegaTotal.pl, mająca na celu promowanie młodych, zdolnych artystów, którzy kreatywnie wykorzystują potencjał internetu do własnej promocji. Zespoły oceniane są przez członków internetowej społeczności skupionej wokół serwisu MegaTotal.pl. W głosowaniu decydują oni, który z zespołów zagra godzinny koncert transmitowany na antenie i w sieci.

W pierwszej edycji konkursu zwyciężył rockowy zespół Killing Silence, który wystąpi już w najbliższy piątek 2010.11.19 o godzinie 21:00 na scenie Studia Koncertowego im. H. Debicha Polskiego Radia w Łodzi.

ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIEDarmowe zaproszenie na ten koncert można zdobyć na serwisie eventoid.pl lub podczas Listy Przebojów Radia Łódź od wtorku do czwartku pomiędzy 17:05 a 18:00.

ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE TUTAJ >>

Killing Silence to bardzo skutecznie zabijający ciszę skład rockowy z Wołomina i okolic: charyzmatyczny wokalista Ezzy, generujący energię gitarzyści Konek i Lorenzo oraz pulsująca sekcja rytmiczna: Pecu na basie i Grzesiu na perkusji. Połączyła ich pasja muzyczna i chęć stworzenia czegoś naprawdę wystrzałowego.Dzięki wsparciu społeczności MegaTotal.pl zespół wydał EPkę Wariatkowo, która spotkała się z dużą życzliwością publiczności. Zmotywowani tym sukcesem członkowie zespołu zdecydowali się wydać tą samą drogą również płytę długogrającą, na którą zbierają fundusze.

POSŁUCHAJ KILLING SILENCE >>

Więcej informacji o akcji: www.radioalternatywy.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.