Facebook Google+ Twitter

Radiohead zagrają w Niemczech!

Brytyjska grupa Radiohead potwierdza swoje plany koncertowe oraz zdradza datę wydania i tytuł pierwszego singla z albumu "In Rainbows"

Brytyjska grupa Radiohead potwierdziła ich pierwsze dwa koncerty zaplanowane na 2008 r. Thom Yorke i spółka wystąpią na dwóch niemieckich rockowych festiwalach - Southside i Hurricane Festival. Do obu występów dojdzie w weekend 20 - 22 czerwca.

Wiadomo, że jeden z najważniejszych obecnie zespołów świata planuje tournee po Ameryce. Miałoby się ono odbyć w maju przyszłego roku. Chodzą słuchy, że kwintet wystąpi na Glastonbury 2008, na który dotąd sprzedano wszystkie bilety na najważniejsze koncerty.

Ostatni album Radiohead, "In Rainbows", wydany dotychczas przez Internet, będzie dostępny w Wielkiej Brytanii od 1 grudnia na płycie kompaktowej. Wyda go wytwórnia XL. Natomiast w Stanach Zjednoczonych wersja CD albumu pojawi się pierwszego dnia nowego roku.

Pierwszym singlem z "In Rainbows" będzie piosenka "Jigsaw Falling Into Place". Mała płytka z tym nagraniem ujrzy światło dzienne w połowie stycznia.

Materiał opracowany na podstawie brytyjskiego magazynu muzycznego Uncut.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja chcę na Radiohead! (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Rewelacja!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.