Facebook Google+ Twitter

Radiowa Jedynka zaprasza na "Zimę z Radiem 2011"

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Od poniedziałku zaczynają się ferie w szkołach. Stacje telewizyjne i radiowe zmieniają ramówki, dostosowując w ten sposób swój czas do potrzeb młodego odbiorcy. Również Polskie Radio przygotowało "Zimę z Radiową Jedynką".

Logo Jedynki / Fot. Materiały prasoweAudycja ta ma być odpowiednikiem letniego "lata z Radiem". Będzie nadawana od godziny 9-12, w czasie ferii zimowych, czyli od najbliższego poniedziałku 17 stycznia do 29 lutego.

Dziennikarze Polskiego Radia, jak zawsze, przygotowali niespodzianki dla słuchaczy. Będą rozmowy z gośćmi na ciekawe, zimowe tematy, nie zabraknie także konkursów. Odbędą się wybory "Bałwana roku", a nagrodami i jednocześnie upominkami będą przesympatyczne przytulanki-bałwanki. Do wygrania jest również żółty Fiat 500 w wersji ze 100-konnym silnikiem.

Program bardzo dużo uwagi poświęca szeroko rozumianemu bezpieczeństwu i pierwszej pomocy. We współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Program 1 będzie propagować zasady bezpiecznego wypoczynku oraz podróżowania po Polsce.

Audycję poprowadzą: Marta Kielczyk, Sława Bieńczycka, Karolina Rożej, Roman Czejarek, Zygmunt Chajzer oraz Bogdan Sawicki.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Sławek Winnicki
  • Sławek Winnicki
  • 14.01.2011 17:12

Lato z Radiem budzi się Zimą:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.