Facebook Google+ Twitter

Radiowa premiera singla Hani Hołek już niebawem!

Hania Hołek zaistniała w kilku programach telewizyjnych i w każdym z nich dotarła do finału. Czy zgłosiłaby się do kolejnego? Odpowiada stanowczo: "Nie!". Już w styczniu do stacji radiowych trafi jej pierwszy singiel "Ta noc".

Hania Hołek / Fot. Paweł BiegunW programie "Bitwa na Głosy" rzuciła swoim głosem na kolana Wojciecha Jagielskiego. "Mamy objawienie. To było powalające wykonanie". - "Masz tak piękną barwę, masz taką siłę ekspresji..." - powiedziała o Hani Hołek Alicja Węgorzewska. W "Must Be The Music" Ela Zapendowska stwierdza: "Hania masz petardę w głosie!". Co Hania sądzi o programach z perspektywy czasu? "Programy typu "talent show" są zbawieniem i przekleństwem dla młodych ludzi. Są jednym ze środków do promocji - generują naturalne warunki do rozwoju takich talentów jak chociażby Monika Brodka. Plastikowa oprawa telewizyjna potrafi sprawić, że przeciętne osobowości, a może nawet wdzięczne dla kamery "zjawiska fotograficzne" jak np: Michał Szpak - urastają do rangi objawień. Szkoda że nie są one później współmierne do ich autorskich produkcji muzycznych... To, co jest zdecydowanym plusem udziału w tego rodzaju przedsięwzięciach - to perspektywa poszerzenia swoich kontaktów i ułatwienie dotarcia do publiczności, która albo zostaje z nami na całe życie, albo zapomina o nas po wyłączeniu telewizora".

Przez cały ten czas Hania nie przestawała pracować nad materiałem na swoją debiutancką płytę. Z producentem ArkiemHania Hołek / Fot. Paweł Biegun Koperą, prywatnie partnerem życiowym, spędzają w studiach nagraniowych większość swojego czasu. "To nieustanny proces. Potrafię zmieniać piosenkę nieskończoną ilość razy. W kwestiach muzycznych jestem trudna i bezkompromisowa. Często dochodzi między nami do spięć, ale to naturalne".

Hołek podchodzi do siebie z dużym dystansem i krytyką. "Pokazuję innym materiał tylko wtedy, kiedy czuję, że jestem z niego naprawdę zadowolona. To znaczy bardzo rzadko" - śmieje się wokalistka.

Hania Hołek / Fot. Paweł Biegun"Mam bardzo pozytywny feedback od bliskiego grona fanów oraz dyrektorów muzycznych stacji radiowych na temat pierwszego singla "Ta noc". To czy okaże się on proroczy i pokochają go słuchacze - pokaże czas. Na pewno nie będę biernie obserwować i karmić się miłymi spekulacjami tylko pracować dalej" - dodaje.

Zdjęcia: Paweł Biegun / Artystyczna Alternatywa

Oficjalne strony Hani Hołek: http://www.haniaholek.pl / http://www.facebook.com/hania.holek

_______________________________________

PLATINIUM MANAGEMENT / 601 999 719

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.