Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33346 miejsce

Radiowa "Trójka" zaprasza do swej siedziby

W sobotę 10 października, od godziny 10 do 19 można będzie nie tylko odwiedzić warszawską siedzibę Programu 3 Polskiego Radia przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7, ale też spotkać się z dziennikarzami "Trójki".

Wojciech Mann. Od lat kojarzy się z Trójką. / Fot. PAP/Paweł SupernakZaproszenie to forma podziękowania za finansowe wsparcie działań Komitetu Miłośników Trójki. Zbiórka "na rzecz wspierania młodych twórców i niszowych wydarzeń kulturalnych na antenie Programu 3" przyniosła już ponad 260 tys. złotych. Pieniądze trafią na pokrycie kosztów audycji z „Trójkowym Znakiem Jakości”. Radiowcy stworzyli Album Miłośników Trójki. Na stronie internetowej Programu 3 zarejestrowało się już ok. 2 tysięcy osób.

Co przygotował na sobotę zespół "Trójki"? Jak sami piszą: "(...)przez cały dzień witać Państwa będzie dyrektor Magda Jethon. Okryciami wierzchnimi oraz plecakami zaopiekują się w szatni najlepsi reporterzy. Przy stolikach we foyer będzie można porozmawiać z gwiazdami Trójki, zrobić zdjęcia i zdobyć autograf. Oprowadzimy Państwa po naszym radiu. Zajrzymy do studia emisyjnego, produkcyjnego, koncertowego, a może również do pokoi redakcyjnych? Mistrzowie montażu – Michałowie: Margański, Nogaś i Hoffmann pokażą, jak powstaje materiał dźwiękowy do audycji.

Hirek Wrona i Michał Margański na żywo miksować będą czarne płyty. Reżyserzy dźwięku: Zosia Kruszewska, Agnieszka Łukasiewicz, Renia Szewczak i Michał Jakubik zasiądą za stołem realizatorskim studia produkcyjnego. Paweł Homa, Robert Kantereit, Michał Olszański i Piotr Stelmach poprowadzą konkursy z wiedzy o Programie 3. Do wygrania będą między innymi trójkowe kubki. Każdy kto nas odwiedzi otrzyma mały upominek - trójkową naklejkę na samochód."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.