Facebook Google+ Twitter

Radni o Euro 2012

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-03-09 14:13

Pod ostrzałem pytań znajdą się dziś urzędnicy stołecznego ratusza. O godz. 13 na specjalnie zwołanej radzie miasta będą udzielać odpowiedzi zaniepokojonym radnym opozycji na temat przygotowań do Euro 2012.

Dzisiejsze spotkanie zostało zwołane na wniosek stołecznych radców Prawa i Sprawiedliwości. Na pytania nie będzie jednak odpowiadać pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz, ale jej zastępca Jacek Wojciechowicz, który w ratuszu odpowiada za inwestycje.

Czego będzie chciała się dowiedzieć opozycja? - Dlaczego miasto zostało tak rozkopane, żeby jak najbardziej utrudnić życie mieszkańcom - pyta Maciej Maciejowski, radny PiS, który również zasiada w komisji ds. Euro 2012.

Opozycja ma też pretensje o brak właściwej koordynacji inwestycji i współpracy między miejskimi urzędnikami i rządem. - Zapłacono duże pieniądze za projekty zagospodarowania terenów przy byłym Stadionie X-lecia, a teraz nic tam nie powstaje - wylicza błędy ratusza Maciejowski. - Również PKS Stadion ma problem z realizacją, a nad halą widowiskową wiszą czarne chmury - dodaje.

Warszawa; Grzegorz Bruszewski

Źródło:warszawa.naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.