Facebook Google+ Twitter

Radny Brudzyński nadal chce odwołania koncertu Madonny

Marian Brudzyński, radny mazowiecki, walczący o odwołanie koncertu Madonny, który ma się odbyć 15 sierpnia, planuje kolejne akcje protestacyjne. Sugeruje, że w dniu występu królowej pop może dojść do zamieszek.

Telewizja internetowa lookr.tv opublikowała 2-częściowy wywiad z radnym Marianem Brudzyńskim ( zobacz blog radnego), w którym jednoznacznie stwierdza on, że występ królowej popu nie dojdzie w Polsce do skutku. Jego protest popiera Liga Muzułmańska. Brudzyński uważa, że Madonna sama powinna podjąć rozsądną decyzję i wycofać się z trasy, inaczej mogą wybuchnąć zamieszki. Radny sugeruje nawet możliwość zamachu terrorystycznego...

Tymczasem w piątek, 7 sierpnia stołeczny urząd miasta wydał zgodę na organizację koncertu Madonny ( informacja za wp.pl).

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (1):

Sortuj komentarze:

Radny Brudzyński jest fenomenem nawet dogadał sie z wyznawcami Allaha aby zniszczyć koncert to jest dopiero fanatyk jego powinno sie odizolować tworzy zagrożenie wielu ludziom zapowiedz zamachu terrorystycznego zamieszki takie plany ma ten człowiek tak mu nakazuje jego wiara? w co on wierzy? ciekawe co na te groźby policja i inne służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.