Facebook Google+ Twitter

Radny PiS nie będzie podpalał wozów "reżimowych" mediów? Twierdzi, że żartował

W kontekście ostatniego zamieszania wokół smoleńskiej katastrofy, wywołanego przez "Rzeczpospolitą", zarówno na szczeblu centralnym, jak i lokalnym mieliśmy przejawy radykalizacji nastrojów społecznych.

 / Fot. Filip Chochół/W24Jeden z sosnowieckich radnych PiS, z którym miałem incydentalnie nieprzyjemność zetknąć się podczas ostatniej samorządowej kampanii wyborczej, wzorem "wiosennych" arabskich rewolucjonistów tj. przez internetowy portal społecznościowy czatował z innym użytkownikiem, przekazując mu rewolucyjne przesłanie czynnego oporu wobec porządku, podczas zbliżających się obchodów 11 listopada w Warszawie. Te rewolucyjne propozycje, pomysły czy zachęty obejmowały m.in. takie formy działań, jak: prze­wrót i zamieszki w tym dniu, a w ich kon­se­kwen­cji zaję­cie budyn­ków rzą­do­wych. Jak prawdziwe zamieszki, to połączone rzecz jasna z podpa­laniem wozów trans­mi­syjnych reżi­mo­wych mediów.

Po braku zrozumienia postawy radnego m.in. przez lokalne media, wycofał się on z pomysłu listopadowej rewolucji, a całą sprawę obrócił w żart, który miał miejsce w trakcie prywatnego internetowego dialogu.

Radnego potępił m.in. jeden z wiceprezydentów miasta, jego rywal polityczny."Jestem tym bar­dziej zszo­ko­wany, że do wojny domo­wej nawo­łuje przewodniczący komi­sji kul­tury sosno­wiec­kiej rady. W poli­tyce nie może być miejsca dla takich zacho­wań. Mar­twi mnie to tym moc­niej, że do dzi­siaj uwa­ża­łem Tomka za dobrego i racjo­nal­nego samo­rzą­dowca" - ubolewał.

Ze swej strony dodam, że przestrzegałem przed tą osobą, wówczas kandydatem na radnego, władze jego partii w kontekście zbierania podpisów poparcia lokalnej listy partyjnej do wyborów samorządowych.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

"Lemingi" wiedzą, że PiS, i w ogóle cały "kaczyzm", jest najbardziej "komunistycznym" spędem - pod każdym względem - w sposobie myślenia, uprawiania propagandy (PiS-owska jest tożsama z PRL-owską z lat 50-tych).

Komentarz został ukrytyrozwiń

zawsze twierdzilem ze PiS jest zdolny do wszystkiego nie zdziwylbym sie jak kiedys wyjdzie najaw ze to wlasnie PiS maczal palce w katastrofie smolenskiej oby tylko przejac wladze

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink
"Kaczyński rządząc też był przedłużeniem owej władzy."


I tu bardzo się pan myli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A "nie-lemingi" nie dostrzegają faktu, że Kaczyński rządząc też był przedłużeniem owej władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkie media zajmują się sprawą nieodpowiedzialnego, wpisu na portalu społecznościowym. Głupi radny daje pożywkę ekipie rządzącej i przysparza jej punktów. Ktoś powinien przetłumaczyć że to nie są czasy upiornych rządów z nadania Moskwy, choć kto wie obecni ludzie przy władzy istnieją z nadania polskich komunistów Jaruzelskiego, Kiszczaka przecież to nie tajemnica ze gdyby nie ich zgoda to Wałęsa nigdy by nie doszedł do władzy a Tusk to przedłużenie tej władzy, Lecz "lemingi" nie dostrzegają tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

mała uwaga. w tytule znajduje się błąd. Nazwanie tego, do czego wzywa pan Pisior, nie mozna nazwać oporem. To należy nazwać po imieniu- jest to po p[rosytu nawoływanie do rozruchów i niszczenia mienia. Słowem bandytyzm i bolszewizm. Pan pisior się nieco zagalopował i zdał sobie sprawę,że zrobił swej partii krecią przysługę, więc teraz nieudolnie próbuje się z tego wycofać, zachowując jednoczesnie twarz (nieudolnie). Autor tekstu pórbuje usprawiedliwić tytułem postępek pana pisiora, opowiadając się jednocześnie i usprawiedliwiając jego niezbyt przemyślany i niegodny wpis

Komentarz został ukrytyrozwiń

witam czujnego jak zwykle czytelnika. co do komentarza to bez komentarza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.