Facebook Google+ Twitter

Radny PiS nie będzie podpalał wozów "reżimowych" mediów? Twierdzi, że żartował

W kontekście ostatniego zamieszania wokół smoleńskiej katastrofy, wywołanego przez "Rzeczpospolitą", zarówno na szczeblu centralnym, jak i lokalnym mieliśmy przejawy radykalizacji nastrojów społecznych.

 / Fot. Filip Chochół/W24Jeden z sosnowieckich radnych PiS, z którym miałem incydentalnie nieprzyjemność zetknąć się podczas ostatniej samorządowej kampanii wyborczej, wzorem "wiosennych" arabskich rewolucjonistów tj. przez internetowy portal społecznościowy czatował z innym użytkownikiem, przekazując mu rewolucyjne przesłanie czynnego oporu wobec porządku, podczas zbliżających się obchodów 11 listopada w Warszawie. Te rewolucyjne propozycje, pomysły czy zachęty obejmowały m.in. takie formy działań, jak: prze­wrót i zamieszki w tym dniu, a w ich kon­se­kwen­cji zaję­cie budyn­ków rzą­do­wych. Jak prawdziwe zamieszki, to połączone rzecz jasna z podpa­laniem wozów trans­mi­syjnych reżi­mo­wych mediów.

Po braku zrozumienia postawy radnego m.in. przez lokalne media, wycofał się on z pomysłu listopadowej rewolucji, a całą sprawę obrócił w żart, który miał miejsce w trakcie prywatnego internetowego dialogu.

Radnego potępił m.in. jeden z wiceprezydentów miasta, jego rywal polityczny."Jestem tym bar­dziej zszo­ko­wany, że do wojny domo­wej nawo­łuje przewodniczący komi­sji kul­tury sosno­wiec­kiej rady. W poli­tyce nie może być miejsca dla takich zacho­wań. Mar­twi mnie to tym moc­niej, że do dzi­siaj uwa­ża­łem Tomka za dobrego i racjo­nal­nego samo­rzą­dowca" - ubolewał.

Ze swej strony dodam, że przestrzegałem przed tą osobą, wówczas kandydatem na radnego, władze jego partii w kontekście zbierania podpisów poparcia lokalnej listy partyjnej do wyborów samorządowych.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

"Lemingi" wiedzą, że PiS, i w ogóle cały "kaczyzm", jest najbardziej "komunistycznym" spędem - pod każdym względem - w sposobie myślenia, uprawiania propagandy (PiS-owska jest tożsama z PRL-owską z lat 50-tych).

Komentarz został ukrytyrozwiń

zawsze twierdzilem ze PiS jest zdolny do wszystkiego nie zdziwylbym sie jak kiedys wyjdzie najaw ze to wlasnie PiS maczal palce w katastrofie smolenskiej oby tylko przejac wladze

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink
"Kaczyński rządząc też był przedłużeniem owej władzy."


I tu bardzo się pan myli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A "nie-lemingi" nie dostrzegają faktu, że Kaczyński rządząc też był przedłużeniem owej władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkie media zajmują się sprawą nieodpowiedzialnego, wpisu na portalu społecznościowym. Głupi radny daje pożywkę ekipie rządzącej i przysparza jej punktów. Ktoś powinien przetłumaczyć że to nie są czasy upiornych rządów z nadania Moskwy, choć kto wie obecni ludzie przy władzy istnieją z nadania polskich komunistów Jaruzelskiego, Kiszczaka przecież to nie tajemnica ze gdyby nie ich zgoda to Wałęsa nigdy by nie doszedł do władzy a Tusk to przedłużenie tej władzy, Lecz "lemingi" nie dostrzegają tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

mała uwaga. w tytule znajduje się błąd. Nazwanie tego, do czego wzywa pan Pisior, nie mozna nazwać oporem. To należy nazwać po imieniu- jest to po p[rosytu nawoływanie do rozruchów i niszczenia mienia. Słowem bandytyzm i bolszewizm. Pan pisior się nieco zagalopował i zdał sobie sprawę,że zrobił swej partii krecią przysługę, więc teraz nieudolnie próbuje się z tego wycofać, zachowując jednoczesnie twarz (nieudolnie). Autor tekstu pórbuje usprawiedliwić tytułem postępek pana pisiora, opowiadając się jednocześnie i usprawiedliwiając jego niezbyt przemyślany i niegodny wpis

Komentarz został ukrytyrozwiń

witam czujnego jak zwykle czytelnika. co do komentarza to bez komentarza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.