Facebook Google+ Twitter

Radny PiS: Szykujmy się na przewrót i zajęcie budynków rządowych

Wczorajsza "burza trotylowa" w kraju, rozpętana "Rzeczpospolitą" i kontynuowana cały dzień przez PiS, dała napęd polityczny działaczom tego środowiska.

Do wczorajszych radykalnych wypowiedzi dotyczących "trotylowej wojny" dołączył w nastroju ostro zradykalizowanym radny PiS z Sosnowca, Tomasz Mędrzak. Na profilu Facebookowym wysmarował wezwanie wojenne do wszystkich, którym leży na sercu dobro Polski i prawdziwych Polaków.

Według informacji portalu twojezaglebie.pl, sosnowiecki radny PiS, Tomasz Mędrzak, nawoływał do "zajmowania budynków rządowych" i do "podpalania samochodów transmisyjnych reżimowych mediów".


"Wzywam wszystkich chętnych na wyjazd 11.11 abyśmy hasło tegorocznego marszu "odzyskajmy Polskę" potraktowali dosłownie. Szukujmy się na przewrót i zamieszki w tym dniu a w ich konsekwencji na zajęcie budynków rządowych. Nie ma już odwrotu" - napisał na Facebooku Tomasz Mędrzak. Wpis podobno został już usunięty, ale portal twojezaglebie.com zdążył wykonać zrzut z ekranu. Nadal jest do odczytania na sosnowieckim portalu.

Radny wykazał nawet maksimum przytomności i podkreśla: "Oczywiście, nie podpalajmy przypadkowych samochodów. Nie możemy być tak nieodpowiedzialni. Szkoda paliwa. Podpalajmy jedynie wozy transmisyjne reżimowych mediów. Przynajmniej do chwili, gdy nasi siepacze nie opanują gmachu telewizji" - napisał Mędrzak w komentarzu do swojego wpisu.

Serwis http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/radny-pis-palmy-samochody-pospieszalski-mowi-o-wojnie,1858472 - cytuje wypowiedzi wiceprezydenta miasta, Arka­diusza Chę­ciń­skiego, który na swoim Facebookowym koncie napisał, iż dotychczas - jak uważał - mówienie o tym, że działalność PiS może doprowadzić do wojny domowej to prognozy mocno przesadzone, ale po tym, co przeczytał na stronie Facebooka - Tomasza Mędrzaka, radnego PiS w Sosnowcu, zmie­nił.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Warchołów ci u nas dostatek.
1 kaczyński
2 o.redemptorysta
3 zaprzaniec Antonio-
i jeszcze kilkanaście %- pragnących przygód wojennych- pajaców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Chorążewicz

Są tacy którzy nie wyciągają lekcji ze zniewolenia twierdzą ze wolność dana jest na zawsze, są oni wyjątkowo niebezpieczni gdyż zapominają o zapewnieniu bezpieczeństwa Polsce.

Znamy dosyć duże grono osób które dla jednej złotówki gotowi są sprzedać własna matkę, dla takich Polska nie liczy się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Chorążewicz

Kierujemy się w swoich działaniach, decyzjach mądrością naszych przodków którzy zostawili nam wiele przestróg i na podstawie ich doświadczeń wyciągamy wnioski. Fani Tuska, Palikota, Millera, Pawlaka nie mają skąd czerpać mądrości mając naszą historie w pogardzie traktują jako coś wstydliwego, nieeuropejskiego i mamy to co mamy -jeden wielki zamęt .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli nikt z "większych" z PiS nie odcina się od wypowiedzi swojego człowieka, to znaczy, że się z nią identyfikują. Od dawna wiadomo, że jest to partia nieobliczalna i z bardzo złym skutkiem udaje opozycję, ponieważ jest to opozycja do jednego czy dwóch ludzi blokujących dostęp do władzy i tyle w tym temacie. Tak długo jeszcze pozostanie, bo ludzie nie mają jeszcze "noża na gardle"... Będą tylko to tu, to tam pomruki niezadowolenia, ale generalnie zmian większych długo jeszcze nie będzie.
Nawet budzenie uśpionych odwodów o. Rydzyka na niewiele się zda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko idiota uwierzy że ktoś może dokonać zamachu ,a jeżeli uwierzył to strach się bać tych ludzi którzy bezrefleksyjnie każdą bzdurę uznają z prawdę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Więcej takich pisowskich wypowiedzi !!!!!!!

Niech niezdecydowana część narodu zobaczy jak groźny i nieobliczalny jest PiS

Komentarz został ukrytyrozwiń

Idiota się wystraszył i powiada, że "tylko żartował". Znamy już jednego, który "zazywał jakies prochy" i cyklicznie wystawia groteskę w asyście ponurych błaznów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ci ludzie nie żartują i nie wariują. Oni są logiczni i twardzi. Juszczenko dał im przykład, a kto stał w 2004 za Juszczenką, to każdy rozumny człowiek powinien wiedzieć choćby tylko pod przestudiowaniu w miarą dokładnej biografii byłego szefa "naszoukraińców". To, że jeszcze nie zrobili tego, co im się marzy, należy zawdzięczać wyłącznie rozłamom, jakie wśród nich nastąpiły począwszy od 2007. Gdyby nie bezgraniczny autorytaryzm i bezbrzeżna pycha Prezesa, który znalazłby się co prawda doskonale w latach trzydziestych XX wieku, z wywodów takich jak przedstawione przez Sz. P. Kolegę Autora już nikt by się nie śmiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie wpisy nie przybliżają tego ugrupowania do władzy . Nawoływanie do przemocy jest karalne . Co ciekawe , pan radny Mędrzak jest szefem od kultury ,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak w tym kraju żyć Panie premierze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.