Facebook Google+ Twitter

Radomska fabryka broni dostanie zamówienia od rządu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-13 15:18

Radomska fabryka broni może liczyć na rządowe zamówienia. Szczegóły i wielkość kontraktów nie są jeszcze znane.

Senator PiS z Radomia Wojciech Skurkiewicz powiedział, że otrzymał z Ministerstwa Obrony Narodowej zapewnienie, że resort wkrótce złoży w fabryce zamówienia.

Obecnie firma pracuje, a wyprodukowana broń trafia do magazynów. Pieniędzy jednak wystarczy jeszcze najwyżej na miesiąc. Zarząd fabryki broni zaproponował pracownikom ograniczenie czasu pracy i wynagrodzeń.

Szef zakładowej "Solidarności" Zbigniew Cebula mówi, że jeśli rządowe zamówienia wyniosą co najmniej 24 miliony złotych to fabryka będzie funkcjonowała bez zakłóceń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.03.2009 15:40

Znaczy że związkowcy jak zwykle wymusili (przemocą i groźbami karalnymi) na politykach by wydali nasze wspólne (olbrzymie) pieniądze na niepotrzebny sprzęt i w dodatku na który armii nie stać tylko dlatego by na jakiś czas odsunąć w czasie (o rok a może mniej) zwolnienie z pracy 50 a może 200 ludzi. Ciekawa metodologia postępowania ... to nie prościej (i znacznie taniej) było nie produkować tego żelastwa tylko wypłacić odrobinę inaczej nazwany zasiłek dla bezrobotnych? Notabene i to rozwiązanie uważam za bandyckie ale wolę bandytę który ukradł mi 100zł od takiego co ukradł mi 500zł choć jednemu i drugiemu najchętniej dokopałbym w ciemnej ulicy. Liczę po cichu że ktoś tego dokona zarówno w stosunku do "szefostwa" związków jak i do polityków (obojętnie pojedynczo czy grupowo).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.