Facebook Google+ Twitter

Radomsko na antenie Radia Łódź

W piątek 7 sierpnia, w ramach cyklu piątkowych, wakacyjnych audycji Polskie Radio Łódź nadawało program na żywo z Radomska, z namiotu rozstawionego na placu 3 Maja.

Namiot Radia Łódź na Placu 3-go Maja / Fot. Łukasz Paweł SiemińskiProgram, który objął honorowym patronatem marszałek województwa łódzkiego Włodzimierz Fisiak, powstaje w ramach cyklu "Wakacyjne szlaki Radia Łódź – Łódzkie 2009". W 90-lecie administracyjnego istnienia województwa łódzkiego, przez dziesięć wakacyjnych piątków, w godzinach od 7 do 18 kolejne audycje przybliżają słuchaczom radia historię, współczesność oraz perspektywy na przyszłość tego regionu.

Reporterzy rozmawiali z radomszczanami w kolejnych blokach programowych, na częstotliwości 99,2 MHz. Poruszano tematy m.in wizerunku miasta i spraw społecznych. Radio zaprosiło słuchaczy do udziału w radomszczańskich festiwalach. Razem z redakcją Gazety Radomszczańskiej przejrzano poranna prasę. Rozmawiano o sprawach lekkich i tych poważniejszych.

Od godz. 12 do 15 do parku wraz ze swoim biurem przeniosła się prezydent Radomska Anna Milczanowska, która odpowiadała na postawione przez mieszkańców miasta pytania. Słyszalne były głosy, że jej obecność wynika z chęci przypodobania się i poprawienia swojego, ostatnio nadszarpniętego, wizerunku przed kolejnymi wyborami.Prezydent Anna Milczanowska podczas rozmów z mieszkańcami / Fot. Łukasz Paweł Siemiński

Do parku przybyło wielu radomszczan, jednak byli oni troszkę rozczarowani oprawą imprezy, bowiem w parku panowała cisza, audycji nie można było wysłuchać w plenerze, a jedynie we własnych odbiornikach. Mimo to niewątpliwie wizyta radia była dla miasta pewnego rodzaju reklamą, a już pod koniec sierpnia kolejna impreza plenerowa pod nazwą Radomsko Open by Night.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Monika S.
  • Monika S.
  • 06.03.2011 12:45

ciesze sie ze Radomsko dało rade fajne informacje znalazłem także na www.miastoradomsko.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.