Facebook Google+ Twitter

"Radość tworzenia" - wystawa prac plastycznych w Zbąszyniu

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy ze Zbąszynia jest organizatorem wystawy rękodzieła artystycznego "Radość tworzenia", którą można oglądać w dniach 7-10 czerwca 2010 r. Inspiracja i poszukiwanie nowych form pracy artystycznej i wychowawczej wśród dzieci i młodzieży, budzenie wrażliwości estetycznej i emocjonalnej - to, między innymi, cel wystawy.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zbąszyniu jest organizatorem wystawy prac uczniów szkół specjalnych, warsztatów, ośrodków (dzieci, młodzież, dorośli upośledzeni umysłowo) "Radość tworzenia".Fot. Dorota Michal
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zbąszyniu jest organizatorem wystawy prac uczniów szkół specjalnych, warsztatów, ośrodków (dzieci, młodzież, dorośli upośledzeni umysłowo) "Radość tworzenia".
Fot. Dorota Michal

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Magdo dostrzegam w tych dzieciach i młodzieży to co piszesz.
Często zastanawiam się, dlaczego nasze dorosłe społeczeństwo bardzo ogranicza się w okazywaniu im pomocy, pochwał. Nie wiedzą że to budujące i ważne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo interesujące. Wbrew pozorom osoby niepełnosprawne, czy to ruchowo czy też intelektualnie to bardzo utalentowani i zdolni ludzie. Wielu z nich pisze wiersze, piosenki, gra w teatrze, tworzy prace plastyczne, śpiewa. I są to rzeczy na bardzo wysokim poziomie. I uważam, że powinno się jak najczęściej twórczość osób niepełnosprawnych prezentować. A pełnosprawną część społeczeństwa uwrażliwiać od najmłodszych lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Była to pierwsza tego typu wystawa, liczę że za rok będzie kolejna.
Organizatorzy zadowoleni, i udały sie warsztaty.
Tworzyliśmy maki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak piszesz Dorotko- ważne jest rozwijanie u dzieci wrażliwości estetycznej i emocjonalnej wlasnie przez takie wystawy jak ,,Radość tworzenia", Jest to Tobie bardzo bliskie. Śliczne prace i techniki rózne . Pozdrawiam 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma nic piękniejszego niż możliwość wyrażenia się przez muzy piękne. Idea godna naśladowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla tych dzieci to prawdziwa "Radość tworzenia".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.