Facebook Google+ Twitter

"Radość tworzenia" wystawa prac Z. Sz. S. nr 4 z Wolsztyna

Zespół Szkół Specjalnych nr 4 z Wolsztyna przedstawia prace swoich podopiecznych, na wystawie rękodzieła artystycznego "Radość tworzenia" w Zbąszyniu. Wystawa pokazująca możliwości osób niepełnosprawnych, czynna do 10 czerwca 2010 w ZCK.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zespół Szkół Specjalnych z Wolsztyna prezentuje prace uczniów, na wystawie rękodzieła artystycznego "Radość tworzenia" w Zbąszyniu.Fot. Dorota Michalczak
Zespół Szkół Specjalnych z Wolsztyna prezentuje prace uczniów, na wystawie rękodzieła artystycznego "Radość tworzenia" w Zbąszyniu.
Fot. Dorota Michalczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wiemy jak to w tym naszym zabieganym życiu bywa.
Jak widzisz Tadeuszu, ja znajduję czas dla dzieci i nie tylko. A to dlatego że tak chcę. Bardzo chcę się dzielić swoimi umiejętnościami z innymi. I chociaż nieraz samej mi ciężko, to przekonałam się że ta nauka nie idzie to na marne. Musimy przekazywac pewne tradycje dzieciom i młodzieży, pomagać im, uczyć i być z nimi. Wystarczy tylko chcieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytając wasze komentarze stwierdzam ze smutkiem że wiele dzieci musi się zadowolić telewizją, grami komputerowymi a powodem tego jest brak czasu i niekiedy brak jakiejkolwiek zainteresowania rodziców co pociechy robią.
... najprościej posadzić przed telewizorem - telewizja wychowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawda obecnie rodzicom tego czasu dla własnych dzieci brakuje. Często ktoś inny wypełnia rodzicielskie obowiązki i ten ktoś nigdy przenigdy ich nie zastąpi. Zgadzam się z Wami - dzieciom należy poświęcić dużo czasu.
"Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci? Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do tych dzieci trzeba wiele cierpliwości, potrafią się za to odwdzięczyć.
To miłe i słodkie dzieciaczki.
Jutro spędzę z nimi cały dzień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy odbieram wnuczka z przedszkola, oglądam prace wykonane przez dzieci. dzieci szybko zorientowały się że oglądam te prace z zainteresowaniem i każde pokazuje i zwraca uwagę na swoje. Z tego jaki wniosek? Dzieciom trzeba poświęcać czas na wspólne rozmowy, wycieczki w pięknym krajobrazie, przebywanie w czytelni i imprezach domu kultury oraz wiele, wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.