Facebook Google+ Twitter

Radosław Sikorski odwiedził Oxford

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-04-28 07:36

W drugim dniu wizyty w Wielkiej Brytanii minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski spotka się z szefem brytyjskiej dyplomacji Davidem Milibandem. Rezultaty rozmów zostaną przedstawione przedstawione zostaną po południu na konferencji prasowej.

Wczoraj Radosław Sikorski odwiedził Uniwersytet w Oxfordzie, gdzie studiował w latach 80-tych. Po południu był gościem działającego od ponad 180 lat Oxford Union Society - jednego z najpoważniejszych i najbardziej wpływowych klubów dyskusyjnych na świecie, gdzie wygłosił wykład na temat podstawowych zagadnień polityki globalnej oraz perspektyw stosunków między Europą a Stanami Zjednoczonymi.

Minister Sikorski uczestniczył również w obradach odbywającego się w Oxfordzie II Kongresu Studentów Polskich w Wielkiej Brytanii. Celem Kongresu jest zjednoczenie polskich stowarzyszeń studenckich z uniwersytetów brytyjskich oraz stworzenie platformy dla wspólnych działań i projektów oraz szerszego propagowania działalności społecznej wśród Polaków studiujących w Wielkiej Brytanii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.