Facebook Google+ Twitter

Radosław Sikorski postuluje budowę Euroazji?

Radosław Sikorski powiedział dzisiaj w Sejmie, że UE powinna poszerzyć się o Rosję i inne wschodnie państwa. Minister spraw zagranicznych porównał również Unię Europejską do Cesarstwa Rzymskiego.

Zwolennicy teorii Nowego Porządku Świata twierdzą, że jednym ze środków do zrealizowania tego celu jest stworzenie nowego mocarstwa Euroazji- czyli poszerzenie Unii Europejskiej o Rosję oraz inne państwa wschodnie, aż po Chiny. Niektórzy twierdzą, że na drodze tego dziejowego planu stał Lech Kaczyński wraz ze swoim obozem i dlatego zginął w katastrofie smoleńskiej. Bo były prezydent za jeden z głównych celów w polityce zagranicznej postawił sobie niedopuszczenie do zbliżenia Rosji z zachodem. Chyba jednak nie zdawał sobie sprawy z potęgi sił, firmujących to historyczne porozumienie. Oczywiście Lech Kaczyński działał zgodnie z dobrze pojętym interesem narodowym; istnieje, bowiem duże prawdopodobieństwo, że Euroazja powstanie na trupie Polski.

Innego zdania jest nasz minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, który dzisiaj w Sejmie mówił o konieczności poszerzenia Unii Europejskiej o Rosję inne państwa wschodnie, aż po Chiny.Mówiąc to Sikorski odwoływał się do słów Jana Pawła II, który twierdził, że Europa powinna być silna nie tylko zachodem, ale również i wschodem. Sikorski uważa, że w takim państwie Polska odegra znaczącą rolę.

Sikorski przyrównał Unię Europejską do Cesarstwa Rzymskiego; powiedział, że Unia jest o tyle lepsza, gdyż swoje wpływy poszerza metodami pokojowymi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Oczywiście, łatwiej będzie kontrolować swoich niewolników

Komentarz został ukrytyrozwiń

I słusznie... im prędzej powstanie jeden twór państwowy na całej planecie tym lepiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.