Facebook Google+ Twitter

Radosław Sikorski zaostrza kurs wobec Rosji

Radosław Sikorski przypomniał, że były prezydent Rosji, Dimitir Miedwiediew, obiecał rodzinom smoleńskim, iż wrak tupolewa wróci do Polski.

Szef polskiego MSZ-u stwierdził, że władze Rosji nie dotrzymują słowa i w związku z tym wyraził swoje niezadowolenie. Z kolei Jarosław Kaczyński powiedział, że na naszych oczach bankrutuje polityka ludzi, którzy wierzyli, iż Rosja się zmieniła po katastrofie smoleńskiej.

Chodzi o dzisiejsze stanowisko rosyjskiego MSZ-u. Jego rzecznik Aleksandr Łukaszewicz przypomniał, że rosyjska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej i dlatego nie można oddać wraku Polsce.

W ten sposób Rosja odpowiedziała Sikorskiemu na jego próbę zaangażowania w tą sprawę szefową dyplomacji UE, Catherine Ashton.

Google Plus

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Radosław Kowalski 12:52
"Nie wiem dlaczego Pan Panie Romanie wdaje się w dyskusje z Winkami. Nie rozumie Pan, że to jest ich praca ? Za to otrzymują pieniądze, żeby pluć i destabilizować. To jest powszechna sprawa, że wynajmuje się ludzi do działalności ideologicznej na różnych forach. Pełnią oni rolę "Palikotów W24". Proponuje zatem nie marnować czasu n podobnych osobników i zająć się pożytecznymi sprawami".
Dziękuję Panie Radosławie. Pan mi otworzył oczy. Dotychczas, wybacz mi Panie Boże, plułem i destabilizowałem za frajer, a te pazerniaki - Winki, Palikoty i tym podobne osobniki, nie chciały mi zdradzić gdzie jest kasa. Teraz, podobnie jak pan Roman, chciałbym się zająć pożytecznymi sprawami.
Tak trzymać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie dowiedziałem się niczego nowego i nie poczułem się zaskoczony. Tusk, Sikorski, Kaczyński, Ziobro, Marek Jurek, Paweł Kowal... W jednym stali domu. Nad wejściem do niego jest napisane: Józef Piłsudski, a nad wyjściem: Jerzy Giedroyć. Różnica między nimi polega na stosunku do pani Merkel. Dwaj pierwsi są skłonni nadstawić uszu na jej usilne prośby, aby nadmiernymi awanturami na linii Wwa-Ma nie przeszkadzać w niemieckich, austriackich, francuskich i włoskich interesach z Putinem i Łukaszenką.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Radosławie zostawić takie osoby z ich komentarzami bez riposty spowoduje, że osoby czytające komentarze przyjmą jeden punkt widzenia stając się ofiara Tuskopijarowców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem dlaczego Pan Panie Romanie wdaje się w dyskusje z Winkami. Nie rozumie Pan, że to jest ich praca ? Za to otrzymują pieniądze, żeby pluć i destabilizować. To jest powszechna sprawa, że wynajmuje się ludzi do działalności ideologicznej na różnych forach. Pełnią oni rolę "Palikotów W24". Proponuje zatem nie marnować czasu n podobnych osobników i zająć się pożytecznymi sprawami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno się już połapać, czy zwrotu wraku obiecywał Premier Miedwiediew czy też Prezydent Miedwiediew! Pewne jest, że działania mające budować "miłość" na zasadzie antypisowskiej kontry dla rosofobii niewiele dały. Fiasko to ogłosił właśnie Radosław Sikorski.
Zmiana procedur rozstrzgania i badania katastrofy podjęta w wyniku decyzji Tuska, wtrącila nas i nasz kraj w kpinę "anodinizmu". Rosja pokazala gdzie jest miejsce tandemu Tusk-Sikorski, a chcąc-niechcąc my również dowiedzieliśmy się o swojej własnej pozycji.
Mści się dyletantctwo polskich elit dzierżacych w łapach losy kraju, w tym też sprawy zagraniczne. Mści się polityka wschodnia, w tym wobec Białorusi i Litwy!
Właśnie dziś zaczeliśmy łajać Słowację i Słowaków za sposób ochrony wilka w ich kraju! To "wzmocni" naszą pozycię w regionie i na Slowacji. Niebywale też "wzmacnia" w stosunku do Rosji! "Chwała Ministrowi Środowiska". Nie po raz pierwszy "wzmacnia" kraj wewnątrz i na zewnątrz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli ktoś nie odróżnia żartu od nienawiści to ja na to nic nie poradzę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Koźmiński na premiera!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.