Facebook Google+ Twitter

Radovic stara się o polskie obywatetelstwo. Czy trafi do kadry?

Dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow zaproponował, aby z Miroslava Radovicia uczynić reprezentanta Polski. Wiemy, że piłkarz Legii Warszawa stara się o polskie obywatelstwo.

 / Fot. Sławek"Przed wylotem na zgrupowanie do Ayia Napy doniosłem kolejne dokumenty. Miła pani w urzędzie powiedziała mi, że to już ostatnie. Jej zdaniem za dwa miesiące powinno być wszystko jasne. Zobaczymy, czy otrzymam ten dokument."- mówi dla "Przeglądu Sportowego" Miroslav Radovic.

Kiedy do Legii Warszawa przybył Daniel Ljuboja, Miroslav Radovic stał się zupełnie innym piłkarzem. Stał się autentycznym liderem razem, a razem z Ljuboją tworzy prawdopodobnie najlepszy duet w lidze polskiej. Nic, więc dziwnego, ze niektórzy dziennikarze sportowi, widzą go w reprezentacji Polski. A jak się zaopatruje na całą sprawę, sam Radovic?

Piłkarz Legii sceptycznie odnosi się do tego pomysłu; w kontekście reprezentacji Polski mówi, że "Polska jest dla Polaków". Zaznacza jednak, że gdyby w tej sprawie zwrócił się do niego ktoś PZPN inaczej by podszedł do sprawy: "To co innego, wtedy byłoby ciekawie. Sygnał, że ktoś myśli o mnie poważnie. Wtedy bym się zastanowił"- powiedział.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.