Radwańska: Williams miała dzisiaj swój dzień na korcie

• Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-01 22:01

Agnieszka Radwańska przegrała z Sereną Williams w ćwierćfinale turnieju wimbledońskiego. Polka przegrała w dwóch setach 4:6, 0:6.

Agnieszka Radwańska, oceniając swoją dzisiejszą rywalkę podkreśliła, że Serena Williams zagrała świetne spotkanie doprowadzając ją, zwłaszcza w drugim secie do bezradności. Polska tenisistka powiedziała, że Serena Williams miała- jak się wyraziła - dzisiaj swój dzień na korcie. "Tak to już jest w tenisie, jak już idzie to do końca" - podkreśliła Radwańska.

Polska tenisistka uważa, że wynik osiągnięty na kortach Wimbledonu oraz punkty jakie zdobyła w rankingu WTA są jej ogromnym sukcesem.

Agnieszka Radwańska po raz drugi wystąpiła w ćwierćfinale turnieju wielkoszlemowego. Pierwszy raz doszła do tej fazy w styczniu tego roku podczas Australian Open.