Radwańska-Ivanović. Relacja "gem po gemie" live od 13.25!

Już około godziny 13.30 rozpocznie się mecz III rundy turnieju WTA tenisistek w katarskim Doha, w którym Agnieszka Radwańska zmierzy się z Serbką Aną Ivanović. Relacja "gem po gemie" z tego spotkania od 13.25 w serwisie wiadomosci24.pl

Agnieszka Radwańska / Fot. Christopher JohnsonAgnieszka Radwańska(Polska,4) -Ana Ivanović (Serbia,13) 6:1 7:6

7:6 Polka wygrywa tie-breaka 8:6 wykorzystując drugiego meczbola, a cały mecz 6:1 7:6 i zagra w ćwierćfinale turnieju w Doha. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.
6:6 "Piękna Ana" nie wytrzymuje presji- popełnia 2 podwójne błędy, dwa razy wyrzuca piłkę w aut i będziemy mieli tie-breaka.
5:6 Radwańska mimo prowadzenia 40:15 przegrywa gema i po raz pierwszy w tym secie na prowadzeniu
jest była liderka rankingu WTA To ona będzie serwowała po zwycięstwo w secie
5:5 Ponowne wyrównanie stanu seta. Serbka wytrzymałą presję przy własnym podaniu.
5:4 Nasza zawodniczka jest już tylko jednego gema od awansu do ćwierćfinału turnieju WTA w Doha. Awans ten może się stać faktem po gemie serwisowym Any Ivanović.
4:4 Radwańska nie wykorzystuje kilku szans na przełamanie i po raz kolejny mamy remis w drugim secie.
4:3 Kolejny wygrany gem serwisowy Polki. Awans do kolejnej rundy jest już coraz bliżej.
3:3 Póki co ten set bez przełamań. Serbka nie pozwala rywalce odskoczyć na dwugemowe prowadzenie.
3:2 Bardzo szybki gem na sucho dla Isi.
2:2 Serbka wychodzi z ciężkich opresji w tym gemie. Było 0:40 , po czym wygrywa 5 kolejnych akcji, a co za tym idzie, gema.
2:1 Gem wygrany do 0 przez Agnieszkę Radwańską.
1:1 Ana Ivanović wygrywa po raz pierwszy w tym meczu swoje podanie i wyrównuje stan drugiej partii.
1:0 Dobry początek drugiego seta w wykonaniu naszej reprezentantki. Wygrywa swoje podanie do 15.

II set

Serbka przed rozpoczęciem drugiej partii poprosiła o zezwolenie na przyjście trenera, który udziela jej kilku wskazówek.

6:1 Pierwszy set za nami. Agnieszka Radwańska dosyć pewnie wygrywa kolejnego gema i kończy pierwszą partię wynikiem 6:1.
5:1 Czwarty kolejny gem wygrany przez nr 4 światowego rankingu. Bardzo mądrze mierzone serwisy uniemożliwiają rywalce skuteczną grę.
4:1 Kolejne przełamanie. Serbka po raz trzeci traci swój serwis- "Isia" wydaje się pewnie zmierzać po zwycięstwo w pierwszym secie.
3:1 W końcu zawodniczka serwująca wygrywa swoje podanie. Mimo problemów jest 3:1 dla naszejrodaczki.
2:1 Bardzo długi, grany na przewagi gem wygrywa Radwańska. Wykorzystuje dopiero szóstą szansę na przełamanie i ponownie wychodzi na prowadzenie.
1:1 I mamy przełamanie powrotne. Polka popełniała proste błędy, dzięki czemu Ivanović wyrównuje stan pojedynku.
1:0 Już w pierwszym gemie mamy przełamanie. Serbka przy swoim serwisie zdobyła tylko 1 punkt.
0:0 Zaczynamy mecz. Serwować będzie Ana Ivanović.

I set

13:38 Obie zawodniczki są już na korcie. Mecz rozpocznie się po kilkuminutowej rozgrzewce.
13:36 Zwyciężczyni tego meczu spotka się w kolejnej rundzie z Dunką polskiego pochodzenia, Karoliną Woźniacką, bądź też Niemką Moną Barthel.
13:34 W pierwszej rundzie Radwańska miała wolny los, w drugiej pokonala Anastazję Rodionovą 6:3 6:2. Natomiast Ivanović nie dała szans Tamirze Paszek (6:1 6:2) i Simonie Halep (6:3 i krecz Rumunki).
13:31 Ostatnie spotkania pomiędzy tymi tenisistkami wygrywała "Isia". Czy dziś podtrzyma tę dobrą passę?
13:27 Faworytką dzisiejszego spotkania będzie Radwańska- czwarta rakieta świata. Serbka w rankingu WTA jest na 14 miejscu.
13:25 Już za kilka minut powinno się rozpocząć spotkanie pomiędzy Polką i Serbką. Na relację zaprasza Michał Kopciński.