Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12269 miejsce

Radziejów będzie miał nowy hipermarket

Jeszcze niedawno przy ulicy Komunalnej mieściła się baza komunalna, od 26 lutego znajdzie tam swoja siedzibę pawilon Tesco.

Pawilon "Tesco" w Radziejowie / Fot. Karol SzmagalskiBudowa trwała bardzo krótko. Zadbano, by przy pawilonie od razu pojawił się parking.
Ta część miasta zmienia ostatnio swój charakter na handlowy. Zaledwie 6-tysięczny Radziejów znacznie poszerza sieć handlowo- usługową.

W grudniu 2009 roku przy ulicy Parkowej oddano „Twój MARKET”, który na brak klientów nie narzeka. Są nimi mieszkańcy nie tylko z pobliskiego osiedla Brudziczyn, ale i z całego Radziejowa i okolic. Przy ulicy Komunalnej w pobliżu obwodnicy istnieje już „BIEDRONKA”, a niedaleko, bo przy ulicy Brzeskiej duże targowisko funkcjonujące w środę każdego tygodnia.

od góry od lewej Targ,twój Market, od dołu od lewej Rydz,Stokrotka / Fot. Karol SzmagalskiPrzyjeżdżają na ten targ zainteresowani zarówno sprzedający, jak i kupujący nawet spoza powiatu. Przy ulicy Brzeskiej mieści się pawilon handlowy „RYDZ”. W mieście znajduje się także pawilon handlowy „STOKROTKA”. Jest też sporo mniejszych placówek mieszczących się głownie w centrum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.