Facebook Google+ Twitter

Radzka zdradza swoje pomysły na oszczędzanie #DlaWiększejIdei

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-20 15:12

Magdalena Kanoniak, autorka vloga www.Radzka.pl zachęca do oszczędzania dla Większej Idei, w ramach piątej odsłony najnowszej kampanii Idea Expert, zachęcającej Polaków do realizowania marzeń poprzez zmianę codziennych nawyków.

Magdalena Kanoniak odsłania swoją Większą Ideę i sprawdzone pomysły na oszczędzanie
- Moją Większą Ideą jest moda i wygląd, który niesie ze sobą dobre samopoczucie – zdradza blogerka zaangażowana w kampanię Idea Expert. Przegląd szafy na początku sezonu, zakupy z listą, tam gdzie jest najtaniej i najlepiej pod względem jakości, rezerwacja szaleństw tylko na zakupy na wyprzedażach oraz w sklepach internetowych to tylko kilka ze sposobów na oszczędzanie, za pomocą których autorka vloga www.Radzka.pl realizuje swoje marzenia. - Marzę o wycieczce po największych światowych wystawach dotyczących historii mody i właśnie na ten cel oszczędzam. Odłożone pieniądze mogę przeznaczyć na spłatę rat kredytu, tak aby nie czekać w nieskończoność z realizacją marzeń - mówi w swoim filmie, który można już zobaczyć na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl oraz w kanale You Tube
http://www.youtube.com/watch?v=NWqnZJG95_A#t=33

Wszystko #DlaWiększejIdei!

Do oszczędzania poprzez zmianę nawyków czy eliminacji niezdrowych przyzwyczajeń zachęca pięcioro blogerów zaangażowanych w kampanię Idea Expert. Blogerzy przekonują, że rozsądne zarządzanie portfelem jest skutecznym sposobem ułatwiającym realizowanie pasji i marzeń. Pieniądze odłożone dzięki temu pomagają wcześniej spłacić kredyt lub zdecydować się na jego zaciągnięcie, by nie odkładać realizacji marzeń w nieskończoność.

Na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl można znaleźć praktyczne porady dotyczące możliwości oszczędzania, na co dzień (zakładka inspiRATOR!) oraz wziąć udział w konkursie na najlepszy film prezentujący Większą Ideę na oszczędzanie i sposób na jej realizację. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: kurs kitesurfingu, kamera Go Pro HERO 3 + Black Edition, inteligentna zabawka Bo i Yana oraz iPad mini Retina, elegancka torebka FurlaCandy Satchel, rower Electra oraz nagroda specjalna, skuter Romet Retro.

• Kreacja: GoldenSubmarine
• Produkcja filmów:The Polaks
• Planowanie i zakup mediów: Sales&More
• Social media: Valkea Social Media

(Rzecznik Prasowy)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.