Facebook Google+ Twitter

Radzyń Podlaski. A fictious police officer

Pewnie każdy z nas w przedszkolu był lekarzem czy strażakiem. Stateczny dotąd, 64-letni łukowianin, przebywając gościnnie w pobliskim Radzyniu Podl., najwyraźniej powrócił w wyobraźni do lat dziecięcych i zabawił się w… policjanta.

 / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podl.- Około godz. 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim został poinformowany o tym, że na parkingu przy ul. Warszawskiej mężczyzna usiłuje dostać się do wnętrza pojazdu- powiedziała rzeczniczka asp. Barbara Salczyńska. -Policjanci bez żadnego trudu zatrzymali podekscytowanego, jak się okazało, mieszkańca Łukowa.

Pobieżne oględziny wykazały, że nie zdążył otworzyć żadnego z samochodów, za to jeden z nich uszkodził. W ręku nadal trzymał betonową kostkę.

Utrzymywał, że jest angielskim bobby i właśnie wpadł na ślad sprawców złodziei samochodów.

Urojony detektyw zatrzymany został do wyjaśnienia w rzeczywistym, policyjnym, areszcie. Był pijany. Badanie stanu trzeźwości / Fot. Jerzy Kirzyński wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie.

Sprawca zarysował szybę i karoserię. Straty oszacowano na kwotę około 1500 złotych. Zniszczenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Obecnie radzyńscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie Jurku może Pan zauważył że ta część Podlasia czyli obecnie zachodniej lubelszczyzny jest mi bliska, Radzyń znam stosunkowo najslabiej lepiej poznalem łuków czy Stoczek totez dzieki za ten Materiał

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.