Facebook Google+ Twitter

Rafał Kapler nie jest już szefem Narodowego Centrum Sportu

Rafał Kapler złożył do Minister Sportu i Turystyki, wniosek o odwołanie z funkcji prezesa Narodowego Centrum Sportu. Joanna Mucha przyjęła rezygnację Rafała Kaplera.

Sonda

Czy ewentualne odejście Kaplera z funkcji szefa NCS rozwiąże problemy związane ze Stadionem Narodowym?

Stadion Narodowy w Warszawie / Fot. Przemysław Jahr/domena publicznaKapler po blisko trzech latach zrezygnował ze stanowiska prezesa Narodowego Centrum Sportu. W swoim oświadczeniu podziękował wszystkim zaangażowanym w powstawanie Stadionu Narodowego. Prezes złożył podziękowania za współpracę i poinformował, że stadion powstał w rekordowym czasie 32 miesięcy, przy kosztach znacznie mniejszych niż przewidywano w kosztorysach.

"Chociaż mój udział w tym przedsięwzięciu dobiegł końca, jako menedżer jestem przekonany, że ten wspaniały obiekt ma potencjał, aby w przyszłości stanowić nie tylko centrum rozrywki i kultury jakiego brakowało w Warszawie, ale także – aby być samodzielnym i dochodowym przedsięwzięciem. Mimo wielu trudnych decyzji, które przyszło mi podejmować w trakcie projektu, uważam, że cele biznesowe i racjonalne podejście do zarządzania wzięły górę nad emocjami i sporami politycznymi" - powiedział TVN24, szef Narodowego Centrum Sportu.

Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha powiedziała, że przyjmuje rezygnację. Obowiązki Rafała Kaplera tymczasowo przejmie Robert Wojtaś, wiceprezes zarządu Narodowego Centrum Sportu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

 Ad Rem
  • Ad Rem
  • 14.02.2012 15:51

3 stadiony ? nie żartuj ! Można sprawdzić za ile wybudowane zostały stadiony w Europie [ znacznie mniej funkcjonalne ] są to kwoty wyższe niż nasz Narodowy. Pan Kapler wykonał kawał dobrej roboty , nagonka medialna jest niesprawiedliwa . Murzyn zrobił swoje ...... ! Upublicznienie premii to gafa pani Muchy .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zby
  • Zby
  • 14.02.2012 11:02

Apel do dziennikarzy sportowych - czego jeszcze ten stadion nie ma? Wiemy już, że nie ma zabezpieczeń przeciwko bójkom kiboli. Nie ma bieżni (Mucha musiała latać dookoła) i innych urządzeń, pozwalających na organizację igrzysk i zawodów lekkoatletycznych. A więc inwestycja tylko na ten rok???Żenada, to dobrze powiedziane. Kto podpisał takie założenia, rozwiązania i projekt. Kto podpisał kontrakt z p. Kaplerem, bo do niego nie mam zastrzeżeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jansta
  • jansta
  • 13.02.2012 21:53

Pan Rafał Kapler dostanie premię w wysokości takiej jaką ja mam emeryturę przez 32 lata emerytury-a to tylko premia,DOKĄD ZMIERZAŻ POLSKO???!!!


kapler

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaarex
  • jaarex
  • 13.02.2012 20:28

kompromitacja i żenada! ta mucha powinna fruwać a nie biegać, a najlepiej ubić packą. Żarty sobie robią za taka kasę w Niemczech powstałyby 3 takie stadiony ale każdy musi się nachapać kasy, a za ochłapy mamy co mamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.