Facebook Google+ Twitter

Rafał Konieczny zda relację z Open'er Festival

Rafał Konieczny, dziennikarz Wiadomości24.pl jest już w Gdyni. Niestety, nie nada dziś relacji z sześciogodzinnej podróży ani pierwszych chwil czterodniowego festiwalu Heineken Open'er Festival. Na przeszkodzie stanęły kłopoty techniczne.

Uczestnicy ubiegłorocznego Heineken Open'er Festival. / Fot. PAP/Jacek TurczykNiestety, z pomocą nie przyszło biuro prasowe festiwalu. - Usłyszałem - mówi Rafał - że komputery dla dziennikarzy będą mieli dopiero jutro...

Kilkadziesiąt koncertów, dziesiątki tysięcy ludzi. Jedno z największych wydarzeń muzycznych. Oficjalna akredytacja zapewne pomoże Rafałowi dotrzeć do miejsc i ludzi zazwyczaj niedostępnych.

- Siedzę już w pociągu, ścisk niemożliwy - mówił rano Rafał. - W środku wielu młodych ludzi, widać, że, tak jak ja, jadą na festiwal. Pociąg z Warszawy odjechał zresztą z czterdziestominutowym opóźnieniem. Kiedy dotrę na miejsce jak najszybciej postaram się dotrzeć do centrum prasowego i nadać pierwszą relację.

Siedem scen: m.in. Main Stage, Tent Stage, raperska World Stage, Young Talents Stage i Alter Space oraz wydzielona sekcja mody. Przed Rafałem tytaniczna praca, mnóstwo wydarzeń i setki ciekawych ludzi, z którymi należałoby zamienić choć parę zdań. Powodzenia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

moze byc problem z wywiadami... za wszelka cene postaram sie zamienic choc dwa zdania z Crystal Castles... ale zobaczymy, bede robil co moge

Komentarz został ukrytyrozwiń

sam Rafał da rade to wszystko ogarnąć? Kucze, przechodziłem dziś koło ludzi czekających na ten pociąg i nawet nie wiem wiedziałem, że ziom z w24pl tam gdzieś jest ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Troche ten art. bez sensu. Z całą sympatią do Tomka i Rafała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ile ludzi, tyle gustów. Na pewno jest jednym z ciekawszych festiwali i warto go zrelacjonować. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję porobić na nim zdjęcia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzieś czytałem, że Open'er trafił do dwudziestki najlepszych europejskich festiwali w zestawieniu bodajże The Times. No, ale to wszystko, pewnie, rzecz gustu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepsze są Rock am Ring i Rock im Park :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maks, jeden z najlepszych a najlepszy to duża różnica ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za sześć godzin dotrze na miejsce i zacznie nadawać relacje z jednego z najlepszych w Europie, czterodniowego festiwalu Heineken Open'er Festival.

Tomku, nie sądze żeby ten festiwal był najlepszy w Europie no i w Polsce. Moim zdaniem najlepsza impreza to Przystanek Woodstock.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niesamowity materiał do relacjonowania. Fajnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.