Facebook Google+ Twitter

Rafał Lenart: MMKS zagrał gorzej niż przeciętnie

Mogielanka Mogielnica rozgrywki w sezonie 2009/2010 zakończyła meczem z MMKS-em Mińskiem Mazowieckim. Specjalnie dla czytelników Wiadomości24.pl po tym spotkaniu wywiadu udzielił przyjmujący zespołu Pawła Pajewskiego, Rafał Lenart.

Marcin Kaźmierski: Mogielanka Mogielnica do meczu z MMKS-em Mińskiem Mazowieckim podeszła osłabiona. Pokazała wolę walki, jednak to nie wystarczyło do odniesienia zwycięstwa.
Rafał Lenart: Uważam, że nie tyle pokazaliśmy wolę walki, co MMKS grał gorzej niż przeciętnie. Dostosował się do naszego poziomu gry nie stawiając żadnych warunków. No, ale w końcówce sezonu grał już słabo przegrywając gładko ze Stolarką Wołomin i po niewielkiej walce z MKD Warszawa.

Mimo to nie udało się twojej drużynie przeskoczyć MMKS-u w tabeli III ligi.
- Nie stawialiśmy sobie przed meczem takiego celu, co więcej po meczu z MKD-iem Warszawa już poczuliśmy się bezpiecznie i uznaliśmy, że zajęcie 6. czy 7. miejsca nie ma żadnego znaczenia, w końcu się utrzymaliśmy, a od połowy sezonu to było jedynym celem naszego zespołu.

Raczej nie możecie do końca być z siebie zadowoleni. Gdyby nie porażki Z Ósemką Siedlce i Stolarką Wołomin, to bylibyście znacznie wyżej w tabeli.
- Na pewno nie możemy być z siebie zadowoleni, ale można też powiedzieć, że gdyby nie zwycięstwo nad mocną ekipą z Mławy to nie wiem czy dalibyśmy radę wyjść z miejsc spadkowych. Oczywiście przeważały mecze słabe w naszym wykonaniu w tym sezonie, ale trudno wygrywać, kiedy trenuje się rzadko, a w końcu w ogóle. Uważam, że jak na ten sezon i przeciwności jakie nas w nim trapiły, utrzymanie się jest wystarczającym celem. Oczywiście zawsze jest niedosyt, że można było zająć wyższe miejsce, ale nic się na to nie poradzi.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.