Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27210 miejsce

Rajd Alfisti z okazji Dnia Niepodległości

Miłośnicy marki Alfa Romeo z Dolnego Śląska uczcili święto narodowe w duchu ich marki, która nieodłącznie związana jest ze sportem motorowym.

Alfaholicy w zdjęciu zbiorowym w czasie "rajdowej przerwy". / Fot. AlfaholicyNo Alfa - No Fun! Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem samochodów, musisz choć raz w życiu posiadać Alfę Romeo - tak twierdzą posiadacze tej marki i na pewno jest w tym trochę prawdy… Alfa Romeo to więcej niż tylko auto, to sposób na życie!

11 listopada właściciele Alf mogli podzielić się swoją pasją z innymi w trakcie IV już lokalnego zlotu Alfa Romeo. Dwa pierwsze odbyły się w Świdnicy, następnie była Bielawa i Dzierżoniów, co pokazuje siłę rejonu dolnośląskiego. Tym razem znów odwiedziliśmy Świdnicę.

Liczba uczestników, jak na tak mało oficjalne wydarzenie, dopisała - w sumie przyjechało 25 aut z całego Dolnego Śląska. Ograniczeń wiekowych dotyczących aut ani ich właścicieli oczywiście nie było. Pierwszy zlot odbył się w tym miejscu w sierpniu tego roku, były na nim wprawdzie tylko dwa samochody, ale to wystarczyło aby złapać bakcyla i pokusić się o zorganizowanie kolejnych spotkań. Krystian Bajrakowski, Rafał Gałan i Paweł Młynarz - pomysłodawcy i organizatorzy byli bardzo pozytywnie zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem ze strony Alfisti.

A tylu nas było! / Fot. Alfaholicy- W tych kilku słowach, na gorąco po zlocie, chciałbym w pierwszej kolejności podziękować wszystkim za przybycie - odpowiedział Paweł na pytanie o pierwsze wrażenia po zakończeniu spotkania. - Frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Wspaniale jest jechać w kolumnie wśród 25 samochodów Alfa Romeo. Tym bardziej, że na czterech poprzednich zlotach nigdy nie przekroczyliśmy tu ośmiu Alf. Na wiosennym spocie postaramy się o jeszcze więcej atrakcji - dodaje Krystian.

- Jednak jak widać, potencjał w regionie mamy bardzo duży i przy odrobinie pomysłu można zorganizować całkiem liczne spotkanie fanów tej marki. Co cieszy dodatkowo ogromnie to fakt, że przyjechali do nas miłośnicy nie tylko z okolicznych miejscowości, ale też osoby z dalszych zakątków województwa, wraz ze swoimi rodzinami - powiedział Paweł.

- Żałujemy jedynie, że nie udało się na zlot ściągnąć kilku starszych modeli, które nie są obecnie tak popularne i nie są już produkowane. Zobaczyć na żywo Alfę Romeo 155 czy 164 to niewątpliwie była by duża atrakcja dla wszystkich przybyłych na tę imprezę - dodał Rafał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.