Facebook Google+ Twitter

Rajd rowerowy do Krainy Rummela

W sobotę, 6 czerwca, w okolicach Miastka odbyła się IX edycja rajdu rowerowego do Krainy Rummela.

W drodze na Wigwam. / Fot. Mateusz ZarychtaPonad 60 osób wzięło udział w tegorocznej edycji rajdu, którego głównym organizatorem był Zarząd Osiedla nr 4 w Miastku. Każdy, kto przybył na Wigwam nie mógł narzekać na nudę. Organizatorzy postarali się i zadbali o każdego uczestnika. Atrakcji było co niemiara. - Rajd bardzo mi się podobał. Najfajniejsze były przejażdżki bryczką i panorama z wieży widokowej – powiedział po imprezie 10-letni Patryk Bronk z Miastka.

Na szczęście w sobotę dopisała pogoda. Nie padał deszcz i było ciepło, co z pewnością wpłynęło na frekwencję osób biorących udział w rajdzie. Dla najmłodszych uczestników przygotowano wiele Wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku. / Fot. Mateusz Zarychtakonkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabrakło również tradycyjnie pieczonych kiełbasek na ognisku. Jednak to nie wszystko. Po parku Rummela zorganizowano przejażdżki bryczką, umożliwiono wejście na wieżę przeciwpożarową (widokową) i zaprezentowano sprzęt strażacki.
- Uważam, że dzisiejszą imprezę bez wątpienia można uznać za udaną. Wystarczyło spojrzeć na twarze uśmiechniętych dzieci, aby przekonać się jak wiele radości sprawił im ten rajd – podsumował Zygfryd Filipiak, miastecki radny i zarazem przewodniczący osiedla.


Konkurencja sportowa dla dzieci. / Fot. Mateusz ZarychtaPrzejażdżka bryczką cieszyła się największym zainteresowaniem. / Fot. Mateusz ZarychtaDanuta Augustyniak (w środku) prowadziła gry dla najmłodszych. / Fot. Mateusz ZarychtaWidok z wieży przeciwpożarowej. W tle widać Miastko. / Fot. Mateusz ZarychtaPokaz sprzętu strażackiego. / Fot. Mateusz Zarychta

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dobrze, że są organizowane takie imprezy dające ludziom radość i uśmiech:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo ciekawa akcja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.