Facebook Google+ Twitter

Rajd Świdnicki przerwany. Śmierć kierowcy hondy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-10 15:07

39 Rajd Świdnicki został przerwany po tragicznym wypadku do którego doszło na 11 oesie. Jeleniogórska załoga nr. 46 Sylwester Olszewski i Michał Całek uderzyła w drzewo. Reprezentowali Automobilklub Karkonoski.

Rajd Świdnicki KRAUSE / Fot. Dariusz BednarekNa odcinku specjalnym nr 11 „Wolibórz – Jodłownik” po godzinie dziesiątej doszło do tragicznego wypadku. Załoga nr 46 kilkaset metrów po starcie opuściła drogę. Natychmiast rozpoczęto procedurę ratunkową.

Kierowcę zabrała karetka, która przewoziła zawodnika do helikoptera ratunkowego. O 12 zespół ratunkowy poinformował lekarza zawodów o zgonie kierowcy. Natychmiast po tej informacji zostało zwołane nadzwyczajne posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych. Na wniosek dyrektora zawodów decyzją ZSS rajd został zakończony po pierwszej sekcji.

Pilot karetką pogotowia został odwieziony do szpitala w Polanicy Zdroju. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Organizator i uczestnicy rajdu składają najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego kierowcy.

W związku z powyższym zostały odwołane wszystkie uroczystości związane z zakończeniem Rajdu.

Rzecznik Prasowy Rajdu
Karol Ferenc
D.B

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.