Facebook Google+ Twitter

Rajd ulicami Namysłowa w wykonaniu 17-latka

2 marca zatrzymano w Namysłowie 17-letniego kierowcę, który - gdyby była taka możliwość - dostałby 303 punkty karne. Za co? M.in. za to, że jechał 170 km/h i to po terenie zabudowanym. Sąd orzekł wobec nastolatka zakaz prowadzenia pojazdów.

17-latka z Nowego Dworu policja chciała zatrzymać do kontroli, chłopak jednak uciekł. Funkcjonariusze wiedzieli, że chłopak nie powinien poruszać się samochodem, bo otrzymał sądowny zakaz prowadzenia pojazdów. Kierowca fiata uciekał ulicami Namysłowa, a nieoznakowanym samochodem, z zamontowaną kamerą, goniła go policja – pisze tvn24.plOprócz przekroczenia prędkości, nastolatek złamał jeszcze kilka przepisów: wyprzedzał na liniach ciągłych, pasach oraz zakrętach, jechał pod prąd, wymuszał pierwszeństwo. Po wyjechaniu z Namysłowa, kierowca zjechał na drogę gruntową. Utrudniło to policji dalszy pościg. Po wezwaniu innych patroli, 17-latkowi zablokowano drogę i zatrzymano go w miejscowości Rychtal.

Niestosowania się do zakazu prowadzenia, za co grozi kara do 3 lat więzienia – taki zarzut usłyszał. Oprócz tego grozi mu wysoka kara grzywna. W związku z popełnieniem 53 wykroczeń i złamaniem zakazu sądowego, Marcin R. będzie odpowiadać przed Sądem Rejonowym w Kluczborku – pisze lublin.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

hu.. ci w to
  • hu.. ci w to
  • 26.04.2012 01:01

pierdolicie bzdury jak mało który ja goscia znam jezdziłem z nim nie raz i nie dwa , nigdy nie jechał piany samochodem bynajmniej nie ze mną i ogólnie jest koles ok tylko pisków nie lubi a oni jego i sie tak ganiają

Komentarz został ukrytyrozwiń
Prawdziwy Krzysztof Bień
  • Prawdziwy Krzysztof Bień
  • 06.03.2011 09:34

Nazywam się major Bień, i mam stopień majora....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiele przykrych słów ciśnie się na usta. Odnośne zachowania tego indywidum. Oby tylko po usłyszeniu wyroku sądu w jego sprawie. Na wyrok sądu nie cisnęły się podobne słowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.