Facebook Google+ Twitter

Rajdowiec "nagrodzony" 205 punktami

15 kwietnia policja ścigała po ulicach Dąbrowy Górniczej kierowcę mini coopera. Zebrał 205 punktów karnych, stracił prawo jazdy,a w konsekwencji pracę, bo był kierowcą karetki.

15 kwietnia, policjanci pracowali przy kolizji drogowej, kiedy ze świateł, z piskiem opon, w miejscu często uczęszczanym przez pieszych, ruszył samochód. Od razu wydało się im to podejrzane, więc ruszyli za nim, aby dokonać kontroli drogowej. Jednak nie udało się to zbyt szybko.

Kierowca mini coopera uciekał przez kilkanaście minut, taranując wszystko co miał na drodze, a także łamiąc wszystkie możliwe przepisy drogowe. Zatrzymał się dopiero wtedy, gdy zderzył się z policyjnym radiowozem. Najciekawsze jest to, że kierowca na tylnym siedzeniu, do tego bez fotelika, przewoził swoje 3-letnie dziecko.

Mężczyzna tłumaczył się tym, że nie miał przy sobie dokumentów i to spowodowało jego zachowanie. Alkomat niczego nie wykazał, a kierowca może stanąć przed sądem z zarzutem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia osoby, którą przewoził. Oprócz tego złamał 35 przepisów i otrzymał 205 punktów karnych. Z prawem jazdy będzie musiał się pożegnać.

tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.