Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23112 miejsce

Rammstein i 30 Seconds to Mars headlinerami Impact Fest 2013!

Na lotnisku Bemowo w Warszawie 4 i 5 czerwca 2013 r. odbędzie się II edycja Impact Festival. Headlinerami imprezy mają być Rammstein oraz 30 Seconds to Mars.

 / Fot. Domena publicznaChociaż do kolejnej odsłony festiwalu zostało jeszcze dużo czasu, organizatorzy postanowili już teraz podgrzać atmosferę i ujawnili informacje na temat występu gwiazd. Impact Festival, choć jak na tego typu imprezę dosyć młody, porwał fanów muzyki w oszałamiającym tempie. Pierwsza edycja, na której wystąpili m.in. Red Hot Chili Peppers, Kasabian, The Vaccines, I Blame Coco, czy Power of Trinity z pewnością na długo zapadła w pamięci wszystkich uczestników. Tegoroczne widowisko zapowiada się równie atrakcyjnie.

Impact Festival to dwa dni imprezy, dwie sceny muzyczne oraz plejada gwiazd najwyższego formatu. 4 czerwca 2013 r. dla fanów zagrają: Rammstein (headliner), Slayer, Korn, Behemoth, Airbourne, Mastodon oraz Ghost. 5 czerwca wystąpi 30 Seconds to Mars. Reszta zespołów mająca dać koncert tego dnia, nie jest jeszcze znana.

Rammstein
Do powstania zespołu przyczynił się w 1993 r. Richard Kruspe. Oprócz niego skład tworzą: Christoph Schneider, Oliver Riedel, Till Lindemann, Paul Landers i Christian Lorenz. Nazwa formacji wzięła swój początek od amerykańskiej bazy lotniczej Ramstein Air Base w Niemczech. W 1999 r. muzycy, jako pierwszy niemiecki zespół, zostali nominowani do nagrody Grammy w kategorii "najlepszy zespół rockowy". Każdy koncert kapeli to niezapomniane przeżycie dla fanów metalu i muzyki industrialnej. Nietuzinkowa twórczość Rammstein określana jest jako "taneczny metal" i porusza kontrowersyjne tematy, zwykle omijane przez innych wykonawców. Kapela słynie z uświetniania swoich występów pirotechnicznymi efektami, które dodatkowo podnoszą atrakcyjność koncertów.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.