Facebook Google+ Twitter

Rammstein nie narzeka na brak pomysłów. Będzie płyta! (wideo)

Rammstein chwali się ogromem nowego materiału. Gitarzysta Richard Kruspe oznajmił, że wiele kompozycji jest już "prawie ukończonych". Od czasu "Liebe Ist Für Alle Da" (LP 2009), niemiecki spust surówki zdawał się popadać w studyjny niebyt.

Mat.ilustr. http://cope57.deviantart.com/art/Rammstein-wallpaper-166750357 / Fot. Cope57Rammstein chwali się ogromem nowego materiału. Gitarzysta Richard Kruspe oznajmił, że wiele kompozycji jest już "prawie ukończonych". Od czasu "Liebe Ist Für Alle Da" (LP 2009), niemiecki spust surówki zdawał się popadać w studyjny niebyt.

Teraz Rammstein podsyca zainteresowanie i niecierpliwość fanów łaknących kolejnej płyty: "Mamy 35 nowych piosenek już prawie ukończonych, a więc warto na to poczekać" - mówi Kruspe, cytowany przez Metal Hammer. Jednak w kwestii dotyczącej premierowej daty zapowiadanego wydawnictwa, przewrotnie hamletyzuje: "To zawsze jest wielkie pytanie!"

Póki co, zaprezentowano wideo do "Wollt Ihr Das Bett In Flammen Sehen?", pochodzące z live package "Rammstein: Paris". Rzecz zatrwoży świat cały już 19 maja na nośnikach wszelakich, a więc tradycyjny winyl, CD, DVD, Blu-ray i inne formaty cyfrowe. Nagrań dokonano podczas trasy Made In Germany, wtedy to zespół dał 78 występów w całej Europie i 21 koncertów w Ameryce Północnej.

Jak głosi oficjalne oświadczenie: "Z 22 utworami z całego repertuaru, powstały film to nie tylko najbardziej spektakularny film koncertowy, jaki dotychczas powstał na temat zespołu, a który jest obecnie najpełniejszym sukcesów niemieckim zespołem rockowym - to arcydzieło kina muzycznego. Moc artystycznej materii w ruchomych obrazach oczekuje na widza."

źródło: Metal Hammer
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.