Facebook Google+ Twitter

„Ranczo” powróci! Ekipa serialu ma pracowite wakacje

Trwają zdjęcia do trzynastu odcinków ósmego sezonu „Rancza”, hitowego serialu telewizyjnego, który gromadzi przed ekranami ok. 6 mln widzów. Wieś Jeruzal , w której kręcone są zdjęcia, przeżywa oblężenie turystów i mediów.

Wojciech Adamczyk, reżyser We wsi Jeruzal powstają kolejne odcinki, bijącego rekordy popularności serialu Telewizji Polskiej - Ranczo. Świetny scenariusz, barwny przekrój ludzkich charakterów , mądry humor są niewątpliwe podstawą sukcesu. Niemałe znaczenie ma również wyśmienite aktorstwo obsady serialu. Po zakończeniu każdego sezonu miłośnicy komediowej produkcji z radością przyjmują wiadomość o kontynuacji serii. Trwają też spekulacje, jak potoczą się losy ulubionych bohaterów: Lucy, Kusego, Pietrka, Joli, Michałowej, Hadziukowej, Sulejukowej, Kingi i innych.

Ruszyły już zdjęcia do trzynastu odcinków 8. sezonu Rancza, potrwają aż do końca września. Jedynka kolejną część wyemituje dopiero wiosną 2014 roku. Scenariusz jak zawsze owiany jest tajemnicą, niemniej przeciekły do prasy niektóre informacje na temat planowanej akcji.

8. sezon rozpocznie scena na dwóch ławeczkach przed wilkowyjskim sklepem "U Krysi". Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusy (Paweł Królikowski) będą musieli podjąć ważne życiowo decyzje: ona – czy zostać na stanowisku wójta, on – czy robić karierę artystyczną.

Kontynuowane będą małżeńskie spory, w wyniku których Hadziukowa (Dorota Nowakowska) przeniesie się do Solejukowej (Katarzyna Żak), a Solejuk (Syllwester Maciejewski) wprowadzi się do Hadziuka (Bogdan Kalus). Z kolejnymi kłopotami miłosnymi zmagać się będzie także Klaudia (Marta Chodorowska), która przeżywa dramat po odrzuceniu przez Fabiana.

Z kolei Pietrek będzie gorączkowo szukał hitowego programu dla TV Wilkowyje, który uzasadniłby przedłużenie jego kontraktu. W końcu postanowi stworzyć swoiste wilkowyjskie reality show. Niestety, całe przedsięwzięcie spotka klęska, a na dodatek skończy się krwawą jatką. Na plebani w tajemniczy sposób rozmnożą się księża.. Podwojenie liczby wikarych doprowadzi między innymi do nowych postulatów pałacowych Michałowej.

Prace zdjęciowe przebiegają intensywnie. W poniedziałek 15 lipca br. doszło do wypadku na planie filmowym. Rynek we wsi Jeruzal / Fot. Wikipedia Podczas sceny pożegnania Lucy Wilskiej, wylatującej do Stanów, aktor odtwarzający rolę policjanta, Arkadiusz Nader zasłabł. Wrócił już do formy i zdjęcia zostały wznowione.

Mieszkańcy wsi Jeruzal aktywnie uczestniczą w realizacji, nie tylko użyczają domów, ale i statystują, ciesząc się, że dzięki serialowi miejscowość zyskała sławę. Przybywa tu wielu turystów, a w dniach zdjęciowych gromadzi się rzesza fotoreporterów.

Lubisz oglądać "Ranczo", ale nie wiesz, kiedy jest emitowane? Sprawdź program tv!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie Andrzeju! Potwierdzam w całej pełni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.