Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

152 miejsce

Ranking gimnazjów w Szczecinie. Jakie gimnazjum wybrać?

  • R. W.
  • Data dodania: 2011-02-14 21:27

Każdy rodzic chce, by jego dziecko miało jak najlepszą przyszłość. Wybór odpowiedniej szkoły jest więc istotny. Które gimnazjum jest najlepsze? Czym się kierować przy wyborze gimnazjum? Zobaczcie nasz ranking oparty o wyniki egzaminów w roku szkolnym 2009/2010. Prezentujemy wyniki z egzaminu humanistycznego i matematyczno-przyrodniczego. Za każdą część egzaminu można było otrzymać 50 punktów.

Ranking gimnazjów publicznych w Szczecinie, oparty o wyniki egzaminu gimnazjalnego z 2010 r.


Gimnazjum Nr 16 - ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin
hum. 40,96
mat.-przyr. 43,38

Gimnazjum Nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi - ul. Ofiar Oświęcimia 14, 71-503 Szczecin
hum. 38,54
mat.-przyr. 41,34

Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi - pl. Mariacki 1, 70-547 Szczecin
hum. 40,82
mat.-przyr. 38,79

Gimnazjum Nr 32 z Oddziałami Dwujęzycznymi - ul. M.Kopernika 16a, 70-241 Szczecin
hum. 38,65
mat.-przyr. 37,93

Gimnazjum Nr 10 - ul. Siemiradzkiego 2, 71-331 Szczecin
hum. 37,66
mat.-przyr. 32,38

Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki - pl. św. Ottona 1A, 71-242 Szczecin
hum. 35,39
mat.-przyr. 34,44

Gimnazjum Nr 12 im. Stanisława Lema - ul. Świętoborzyców 40, 71-665 Szczecin
hum. 34,33
mat.-przyr. 28,72

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Józefa
- ul. Ku Słońcu 124, 71-080 Szczecin
hum. 32,76 mat.-przyr. 30,10

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio - ul. św. Jana Bosko 1, 71-125 Szczecin
hum. 32,68 mat.-przyr. 28,68

Gimnazjum Nr 35 - ul. Kablowa 14, 70-895 Szczecin
hum. 33,03
mat.-przyr. 28,29


Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

S.Ł
  • S.Ł
  • 17.06.2012 20:05

Ja tam idę do gim nr. 10.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kujon
  • kujon
  • 19.05.2012 21:32

32 jest cool !

Komentarz został ukrytyrozwiń
jas s
  • jas s
  • 12.02.2012 20:02

żal

Komentarz został ukrytyrozwiń
zal szkoly
  • zal szkoly
  • 06.01.2012 10:58

W gimnazjum 32 oceny są wystawiane bardzo nie sprawiedliwie bez podstaw :/ jako była uczennica tej szkoły niepolecam jej gdyż tylko przez pierwsze 3 miesiące było fajnie.nauczyciele nie motywują do nauki tylko zanizaja oceny jak sie da ! Gdybym miała ponownie wybrać sobie gimnazjum wybrałabym 9 lub 10 doktorego dostalabym sie bez testów i stresu ! :/

Komentarz został ukrytyrozwiń
dogim
  • dogim
  • 16.07.2011 21:00

do gim:
jako (byly) uczen 32 musze zaprzeczyc. podobno znacznie fajniej jest w 42, zreszta później łatwiej sie dostac do 9, która tez jest lepsza od 14. poza tym, spójrz na to z innej perspektywy: to ponoc szkola językowa, humanistyczna, a zadnej klasy humanistycznej tu nie ma. zarówno w gimnazjum, jak i liceum (sa klasy matematyczne, fizyczne, językowe, wiec to skandal) faktycznie, hiszpanski jest tu na wysokim poziomie, ale chemia kuleje. o ile historii mozna sie tu nauczyc, o tyle z polskim bywa różnie. ogólnie to jednak dobra szkola: zarówno pod wzgledem edukacyjnym, jak i ''ludzi''- sa doprawdy swietni:)
do axn: zgadzam sie, ze powinno sie tak robic. mnie sie wydaje, ze na dalszych etapach nauki nauczyłem sie sciagac, kombinowac i wagarowac, oszukiwac, kłamac, niz uczyc sie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
DS
  • DS
  • 28.05.2011 17:40

Gratuluję pomysłu. Załączony ranking daje mi dodatkowe informacje do podjęcia decyzji o kierowaniu dziecka do gimnazjum i dalszej drogi do edukacji. Jest on dla mnie bardzo użyteczny. Życzę udanych kolejnych edycji. Pozdrawiam. DS

Komentarz został ukrytyrozwiń
uytuhjk
  • uytuhjk
  • 26.05.2011 13:56

salezjany rządzą !!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
matajo bogdanowicz
  • matajo bogdanowicz
  • 12.04.2011 17:19

kupajadzi