Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7928 miejsce

Ranking najbardziej popularnych Polek

Po rankingu stu najbogatszych tygodnika "Wprost" i stu najbardziej wpływowych Polaków tygodnika "Przegląd" doczekaliśmy się także interaktywnej listy pięćdziesięciu najbardziej popularnych Polek, którą przygotowała "Wirtualna Polska". Na czele - Anna Przybylska

Czytelnicy dają oceny i komentarze najbardziej znanym kobietom polskiej sceny, piosenki oraz prezenterkom, skandalistkom i innym.

Na podium znajdują się znana z serialu „Złotopolscy” aktorka Anna Przybylska, występująca w wielu serialach oraz ostatnio w programie „Jak oni śpiewają” – aktorka Agnieszka Włodarczyk oraz prezenterka TVN, była żona Tomasza Lisa – Kinga Rusin. Na czwartym miejscu uplasowała się aktorka Alicja Bachleda-Curuś, która rozwija swoją zagraniczną karierę i ostatnio zagrała w amerykańskim filmie „Trade”. Obok zacnej Zosi z „Pana Tadeusza” Andrzeja Wajdy na piątym miejscu jest jedna z piosenkarek o najgorętszym temperamencie – skandalistka Dorota „Doda” Rabczewska.

Dalsze miejsca z pierwszej dziesiątki obsadziły kolejno aktorka Katarzyna Bujakiewicz z „Na dobre i na złe”, pierwsza Miss World z Polski z 1989 r. – Aneta Kręglicka, kolejna uczestniczka programu „Jak oni śpiewają” – aktorka musicali warszawskiego teatru Studio Buffo Natasza Urbańska, bohaterka seriali „Na dobre i na złe” i „Niania” – aktorka Agnieszka Dygant oraz jedna z gwiazd serialu „Fałszerze. Powrót sfory” – aktorka Anita Sokołowska.

Odwiedzający serwis mają możliwość wystawienia oceny w przedziale „w dół” lub „w górę”, co czyni listę interaktywną. Tym samym głosują za podwyższeniem lub obniżeniem pozycji rankingu oglądanej Polki. Pomaga im w tym karta z podstawowymi wiadomościami. Oprócz danych osobistych i opisu, kim dana kobieta jest, zawiera one informacje o życiorysie zawodowym, sukcesach, porażkach i ciekawostkach.

Zobacz: http://facet.wp.pl/kat,3,ranking_top50.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.