Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27860 miejsce

Raper-przestępca zatrzymany przez policję

MC Jason INC zanany z występu w castingu do programu "Mam Talent" został aresztowany za m.in. kradzież, rozboje i zniszczenie mienia. Spędzi w areszcie 1,5 roku. Został rozpoznany po tym jak... pojawił się w telewizji!

http://www.youtube.com/watch?v=Pn-IdbIsmCc / Fot. fot. screenDamian B. nie znalazł uznania w oczach jury telewizyjnego programu i nie zdołał awansować do finałowej czterdziestki "Mam Talent". Ale dzięki swojemu występowi na szklanych ekranach został rozpoznany przez jednego z bytomskich dzielnicowych jako poszukiwany przestępca, ukrywający się od ubiegłego roku przed wymiarem sprawiedliwości.

"Pokaz ten uprawdopodobnił natomiast to, że poszukiwany mężczyzna nie uciekł z kraju, w związku z czym dzielnicowy i jego kolega z komisariatu, podejmując policyjną pracę operacyjną, doprowadzili do zatrzymania nieuchwytnego dotąd 24-latka" - chwali się na swoich stronach policja.

Kolejne 1,5 roku raper spędzi w areszcie. Tam zapewne będzie mógł spokojnie rozwijać swój hip-hopowy talent. Zastanawia tylko jedno - skoro poszukiwany 24-latek krył się przed wymiarem sprawiedliwości, to po co zgłosił się do telewizyjnego castingu, który zapewne obejrzało miliony widzów? Jak widać, MC Jasonowi woda sodowa uderzyła do głowy.

Źródło:
policja.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

To dlatego, kiedy się z nim spotkałem powiedział, że chciałby się spotkać w jakimś dyskretnym miejscu tłumacząc to "rozpoznawalnością" na ulicy. Teraz już wiem o co chodziło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

DJ PALANT !!! jaki to raper to istny matoł bezszkoły i chyba ma SYF zamiast mózgu skoro zachcialo mu sie tak lansować będą chłopcy mieli z niego korzyść w kryminale bedzie śpiewał i tańczył lambade z ... w D...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli na w24 mamy wywiad z przestępcą. no, trochę wyświetleń to nam nabije

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 31.10.2009 19:21

on chyba w "rapie" rozum miał! ;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To się chłopak "wylansował" :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.