Facebook Google+ Twitter

Raphael Mannequinn: Każdego dnia będę kimś innym

Ma 19 lat, pochodzi z Chicago i już może pochwalić się pierwszym krążkiem długogrającym pt. ''Canvas Music''. Przez niektórych określany jest mianem nowej nadziei R&B. Przed Państwem Raphaea Mannequinn.

Masz już za sobą pierwszy ważny sukces, jakim jest płyta. Co jest najtrudniejsze dla młodego artysty? Znalezienie własnego brzmienia? Przekonanie innych ludzi do niego?
Uważam, że najtrudniejszą rzeczą dla nowego artysty jest przekonanie ludzi, by ciebie słuchali. Istnieje wiele form autopromocji, a to wszystko jest dla ludzi. Ponadto ważne jest znalezienie swojego miejsca.

Jesteś młodym artystą, który nie boi się eksperymentować z muzyką. Większość artystów woli trzymać się utartych schematów. Czy uważasz, że ludzie są znudzeni monotonną muzyką? Szukasz oryginalności?
Podoba mi się ten komplement. Myślę, że każdy ma swój gust oczywiście, co jest wspaniałe. Dla jednego możemy być śmieciami, dla innego nigdy się znudzić, ale kwitnąć wraz ze swoimi fanami. Ale nie można zadowolić wszystkich. Element zaskoczenia to jest to, co sprawia, że muzyka jest dla mnie taka wspaniała. To nic oryginalnego w dzisiejszych czasach, ponieważ czasem bierzemy coś z przeszłości, jednak ja jestem zwolennikiem utrzymania świeżości. Jeżeli potraficie zainspirować swoją muzyką kogoś do czegoś wielkiego, to wtedy spełnia ona swój cel.

Mieszasz rythm and bluesa, pop i muzykę alternatywną. Na następnej płycie chcesz iść w tym kierunku?
Trudno mi powiedzieć w tej chwili. Teraz słucham dużo R&B z lat 90`, funk z lat 60` i muzyki urbanistycznej. Podejrzewam, że trzeba będzie po prostu obserwować to co dzieje się w mojej twórczości i zobaczyć jak to się urzeczywistnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Te literówki, które dostrzegłam to poprawiłam;) I Raphael z tego co wiem robił remix z Nicki Minaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 11.01.2011 12:33

Może zajmiesz sie swoimi tekstami a nie zwracaniem wszystkim uwagi o brakach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A z innej beczki - ten Mannequinn to ten sam Mannequinn, który majstrował coś z Nicki Minaj?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcja po raz kolejny śpi. Spora liczba literówek skutecznie odstrasza od czytania tekstu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.