Facebook Google+ Twitter

Raport drogowy z Sandomierza i Tarnobrzega. Przeczytaj przed jazdą

Po nocnej ulewie nad Sandomierzem i Tarnobrzegiem, zamkniętych zostało kilka ulic w Sandomierzu. Zanim wyruszysz w trasę, sprawdź utrudnienia.

Sonda

Masz już dosyć deszczu?

 / Fot. PAP/Piotr PolakGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach informuje:

- Droga krajowa numer 77 w Sandomierzu jest przejezdna, a lokalne utrudnienia, takie jak zwężenie jezdni na ulicy Wielowiejskiej, związane są z likwidacją szkód oraz trwającymi pracami naprawczymi na skarpie i poboczu. Okresowo wprowadzany jest tam ruch wahadłowy sterowany przez policję.

- Zamknięty dla ruchu został odcinek drogi krajowej 79 od Sandomierza (od węzła Kraków) do miejscowości Polanów (koło Samborca). Ruchem kierowała policja. Jest to spowodowane szkodami powodziowymi na ulicach: Jana Pawła II i Krakowskiej w Sandomierzu oraz w miejscowościach Strochcice i Andruszkowice.

Czytaj także: Podtopienia na południu. Sandomierz i Tarnobrzeg walczą z wodą

- Ruch tranzytowy z kierunku Krakowa do Sandomierza kierowany jest w miejscowości Łoniów droga krajową nr 9 na Lipnik i dalej drogą krajową nr 77 na Sandomierz.

Zdecydowano, że do czwartku do godziny 9 rano zamknięty będzie odcinek drogi krajowej 79 od Sandomierza do Samborca.

W dalszym ciągu utrudniony jest wjazd do Sandomierza od strony Stalowej Woli (droga nr 77) i od strony Łoniowa (droga nr 79)

Na miejscu są strażacy i policjanci, którzy na bieżąco podejmują decyzję o zamknięciu lub / Fot. PAP/Piotr Polak puszczeniu ruchu. Na wszelki wypadek, aby uniknąć korków w ruchu tranzytowym Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Sandomierzu zaleca następujące objazdy:

Pojazdy jadące trasą Kielce - Rzeszów kierować w Opatowie na Wyszmontów i most w Annopolu

Pojazdy jadące trasą Warszawa (przez Ożarów) - Rzeszów kierować w Wyszmontowie na most w Annopolu

Pojazdy jadące trasą Kraków - Sandomierz w kierunku Rzeszowa kierować w Łoniowie na Lipnik, Opatów i most w Annopolu

Pojazdy jadące trasą Lubin - Sandomierz kierować w Annopolu na Stalową Wolę (jeśli jadą na Rzeszów) lub na Opatów (jeśli jadą w kierunku Krakowa).

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.