Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13004 miejsce

Raport Millera - 328 stron. Oto pełna wersja dokumentu

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało raport końcowy ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej.

 / Fot. PAP/Paweł SupernakRaport końcowy zawiera 328 stron i 5 załączników. Sporządzony został w języku polskim, ale ze względu na zainteresowanie wynikami badań w innych krajach, został on przetłumaczony na język angielski i rosyjski.

Raport końcowy ws. katastrofy TU-154M

Czytaj także: Macierewicz: raport Millera to kłamstwa, obciążające Polaków

Załączniki do raportu końcowego

Czytaj także: Znamy już raport Millera. A Ty co o nim sądzisz? Napisz!

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

iza wolny
  • iza wolny
  • 31.07.2011 15:08

lecialam samolotem i wiem ze jezeli sa zle warunki pogodowe to rejs jest odwolany mamy przyklady jak sniezyce mgly i.t.p

Komentarz został ukrytyrozwiń
iza wolny
  • iza wolny
  • 31.07.2011 14:59

to jest nieprawdopodobne zeby general blasik szef sil powietrznych niewiedzial o tym ze z 4 czlonkow zalogi tylko 1 ma uprawnienia a 3 nie to jest t.z.w mobing w pracy jeszcze raz podkresle to jest nieprawdopodobne zeby dowodca sil powietrznych niewiedzial o tym ze z 3 osoby za sterami samolotu niepowinni siedziec sami wysnujcie wniosek z tego

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małgorzata Run
  • Małgorzata Run
  • 30.07.2011 10:22

Mam wrażenie że to matrix. Dywagujac nad tym co jest prawdziwe , a co nie . Patrzac na to trzeźwo jest jsane co sie stało. Zapomniano równiez o tym jak na początku kadencji Pan Lech Kaczyński był pilnowany , śmiano sie z tego iz Pan Były Prezydent zasłania sie BORem i nie tylko!!! Przypominam ulice blokowane na przejazd Prezydenta Lecha Kaczyńskiego!!! Czemu w czasie kiedy ta sytuacja uległa zmianie stało się to co się stało? Osądzanie to nie moja rzecz , ale w kwesti katastrofy i całej tej polityki wookół wnioski nasuwają sie same. Dobrze sprzatniete niewygodne środowisko z całym szacunkiem dla Wszystkich ponoszacych konsekwencje utraty Bliskich. To kolejna niedorzecznośc w histori Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
polak
  • polak
  • 30.07.2011 00:31

skandi Wczoraj 17:39 - racja
racz zauważyć, że nasz w kciukach 1 do trzech.
jeden cię akceptuje - to ja
3 nie akceptuje a popiera Anodinę. KTO TO JEST NA TYM PORTALU?

Komentarz został ukrytyrozwiń
skandi
  • skandi
  • 29.07.2011 17:39

Stek bzduuuuuuur. Miller wizjoner i sędzia we własnej sprawie- wie że na pokładzie nie było wstrząsów - a mgła nie była sztuczna...pytam - skąd wie, jeżeli na żadnych oryginalnych dowodach rzeczowych się nie opiera -tylko na wypocinach anodiny. W dniu katastrofy w Smoleńsku było błękitne niebo, skąd więc wzięły się ekstremalne warunki pogodowe. Kto chce pamięta przekaz tv z Katynia parę minut po katastrofie, świecące słońce i błękitne niebo - dokąd absurdalni będą rządzić??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.