Facebook Google+ Twitter

Raport Mniejszości na małym ekranie. Serial nakręci Spielberg

Kinowy hit "Raport mniejszości" na podstawie prozy Phillipa K. Dicka zostanie zrealizowany jako serial. Reżyserii podejmie się Steven Spielberg. Serial wyemitowany zostanie przez amerykańską stację FOX.

 / Fot. plakat filmuKinowa superprodukcja z 2002 roku "Raport mniejszości" opowiada o świecie w 2054 roku. Dzięki działającej Agencji Prewencji udaje się karać sprawców przestępstw zanim zostaną one popełnione. Głównym bohaterem kinowego hitu jest John Anderton, w rolę którego wcielił się Tom Cruise. Film nominowany był do Oscara za montaż dźwięku.

Akcja serialowego "Raportu mniejszości" będzie rozgrywać się 10 lat po wydarzeniach pokazanych w filmie, po likwidacji Agencji Prewencji. Głównym bohaterem będzie mężczyzna, jasnowidz, który stara się wieść spokojne życie. Jego ułożony świat ulega zniszczeniu, kiedy zostaje podejrzany o popełnienie w przyszłości zbrodni. Decyduje się na ucieczkę, a w ślad za nim rusza kobieta - detektyw, ze specjalnego oddziału, który zajmuje się zwalczaniem przestępstw, których jeszcze nie było - podaje portal Stopkaltka.pl

Szczegóły dotyczące daty premiery nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że scenarzystą ma być Max Borenstein, autor scenariusza do "Godzilli".

Czytaj więcej: Spelbierg nakręci Raport mniejszości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.