Facebook Google+ Twitter

Raport na temat przygotowań do Euro 2012

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-30 13:11

Minister sportu Mirosław Drzewiecki poinformował, że w połowie 2010 roku zostanie ukończona modernizacja stadionów w Krakowie, Chorzowie i Poznaniu. Minister przedstawiał w Sejmie raport na temat przygotowań do Euro 2012.

Stadion Narodowy w Warszawie ma zostać otwarty do połowy 2011 roku, a pozostałe stadiony na Euro 2012 - do końca 2010 roku. Minister podkreślił, że spółka PL 2012 przedstawiła UEFIE dokumenty w sprawie stadionu w Gdańsku. Dodał, że UEFA potwierdziła, iż Stadion Śląski w Chorzowie spełnia jej wymogi.
Minister Drzewiecki poinformował, że delegaci resortu trzykrotnie w tym roku spotkali się z miastami-organizatorami mistrzostw, a kolejne spotkanie planowane jest na wrzesień. Delegacja odbyła również 35 spotkań z delegatami UEFY.
Minister sportu Mirosław Drzewiecki poinformował, że w najbliższą środę zostanie rozstrzygnięty konkurs na zagospodarowanie obszaru wokół przyszłego Stadionu Narodowego w Warszawie.
Minister przedstawia w Sejmie raport na temat przygotowań do mistrzostw. Podkreślił, że stadion w Warszawie jest priorytetową budową. Dodał, że zagospodarowanie terenów wokół niego będzie jedną z największych inwestycji w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.