Facebook Google+ Twitter

Raport sejmowej komisji Macierewicza

Koncentracja na technicznych aspektach smoleńskiej katastrofy ma wpływ na obiektywny osąd faktów. Nie można też wnioskowania opierać na tym ze całkowicie nie ma racji strona rządowa.

 / Fot. .Dla zrozumienia istotnych przyczyn smoleńskiej katastrofy nie wystarczy koncentracja na technicznych aspektach katastrofy czy lekceważeniu administracyjnych procedur. Nie można też opierać się na tym ze słuszność jest tylko po stronie opozycji. Należy też pamiętać o
szoku jaki wywołała ta bezprecedensowa tragedia. Jednak nie można zapominać, że istotną przyczyną katastrofy była atmosfera tworzona wobec prezydenta, administracyjne szykany czy prostackie ubliżające sądy medialnych lumpów.

Kiedyś już był elokwentny ceniony funkcjonariusz, który tworzył odpowiedni klimat wokoło księdza Jerzego. Bynajmniej nie są to kasandryczne przepowiednie. Jak taki klimat społecznego dyskursu wpływa na tworzenie zbrodniczej atmosfery wskazuje morderstwo w łódzkiej siedzibie jednej z partii.

Mam nadzieję, że komisja sejmowa uwzględni również te aspekty sprawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (116):

Sortuj komentarze:

My kobiety ,my warszawskie murarki wcale nie lubimy babskiego gadania .MY jak DAMY też mamy gest i nasze spracowane ręce kierujemy do kwiaciarek spod sukiennic .Z propozycją tak prosta jak żałobny tren.Występującemu na całym świecie holenderskiemu tulipanowi nadano nazwę TULIPA L .-MARIA KACZYNSKA .Pierwszą osobistością która w ten sposób została uhonorowana była Małżonka -PREZYDENTA LECHA KACZYNSKIEGO. Obok orderu uśmiechu jest to wyraz autentycznej czci i uznania Zamiast mrzonek o o nocy długich noży , czy rewolucji gożdzików wznosimy hasło Pani tuli Pana ,a w wazoniku jakiego chcemy koloru tulipanka .Radośnie obdarowujemy tulipanowym symbolem bezowe panienki wysiadujące w galeriach.Patronat nad tym przedsięwzięciem powinna objąć tez nie dziewczynka z zapałkami , a kwiaciarka .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katia
  • Katia
  • 02.03.2012 11:56

Dowód na to że nie można obojętnie przechodzić obok nawet najdrobniejszego przejawu -tumiwisizmu

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krup.B
  • Krup.B
  • 02.03.2012 11:52

Za dużo tych przypadków -splotów okoliczności.Do tego politycznej hucpy, która nie może być wykładnikiem pamięci o ludzkich tragediach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW
  • JW
  • 01.03.2012 19:08

ZA DUZO SŁÓW ZA MAŁO KONKRETÓW.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dawno temu na naszych podwórkach nie bejsbol ,a f i n k i były pomocne przy dzielnicowych przepychankach Bez kija i noża nie podchodż do Bałuciorza.Jak to się zmieniło.Finowie wypromowali NOKIE i stabilność gospodarczą ( w s woim czasie i sąsiad grabieżca dostał od nich w dpe.)Ot europejska wspólnota.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W swych odległych za- pis = kach Pasek napomyka o gnuśnej , niechlujnej ,leniwej " niemieckiej nacji " do tego objadającej się pyrami .A teraz plama oleju na jezdni wywołuje szum w całej dzielnicy , a hałas po ustalonej godzinie sprowadza wręcz kordon policji Nie dziwota ze zachowują się jak rozwydrzone bydlęta i to w mieście,które zrównali z ziemią Taka ich orientacja . Prezydent korzystający z pomocy finansowej przyjaciół -przestaje być prezydentem.Taki dziwny kraj. Pozbyli się kryzysu budujac za namową A.H autostrady-a puszczając przez nie wojsko stracili część kraju ( a tak łakneli tej przestrzeni ) .No cóz przejeli się swą misją cywilizacyjną

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie komentarz lecz wyraz hołdu dla m a t k i Ks.Jerzego. M o d l i t wa za O j c z y z n ę Wszechmocny Boże Ojców naszych Panie Pochylamy pokornie n a s z e g ł o w y , by prosić o siłę wytrwania i mądrość w tworzeniu jedności , by prosić o Twoje błogosławieństwo. Wszystkich polecamy Twojej szczególnej opiece Twojej mocy uzdrawiającej ludzkie serca. Chcemy wszystkim naszym winowajcom przebaczyć ,jak Ty przebaczasz nasze nasze winy I zbaw od złego nas wszystkich . Wysłuchaj Panie ,prośby ludu swego. AMEN bł ks,Jerzy Popiełuszko . To jest moja ziemia , moja matka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po w ł o c ł w s k i m mordzie część l u d z i (ludzie ludziom zgotowali ten los) z r e z y g n o w a ł o ze współpracy z chlebodajnym reżimem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z pewnym lekceważeniem akcentowano tezę . w Smoleńsku doszło do zbrodni, A przecież definicje zbrodni ,ludobójstwa nie trudno odszukać Tak jak definicje Rzezi Wołyńskiej ,ludobójstwa , holokaustu ....itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ALZA
  • ALZA
  • 28.02.2012 18:30

Te gadki mogli wymyśleć ciule z Zagłębia - nie to pewnie -łódzkie głupieloki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.