Facebook Google+ Twitter

Raport SEO 2014 - Liderzy poszczególnych branż

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-05 21:28

Które serwisy zostały liderami SEO swojej branży w 2014 roku? Które firmy mają bezpieczną przewagę nad konkurencją, a które muszą nasilić swoje działania SEO? To wszystko w Raporcie SEO 2014 – Liderzy poszczególnych branż.

Dzisiejsze SEO, to nie jest już pozyskiwanie jak największej ilości odnośników do naszego serwisu. Skuteczna kampania SEO to świadome budowanie wizerunku firmy w Internecie. Z trendu w regułę zamieniło się wykorzystywanie między innymi Content Marketingu jako jedne z narzędzi skutecznej kampanii SEO. Większość uwzględnionych firm w raporcie wie o tym, dlatego ich serwisy możemy zobaczyć w wynikach raportu.

Widoczność serwisu w wynikach naturalnych Google buduję się przez wiele miesięcy czy nawet lat. Długotrwałej widoczności nie zbudujemy przez 2 czy 3 miesiące. W większości analizowanych branż w raporcie, absolutne minimum to co najmniej 6 miesięcy intensywnych działań SEO do uzyskania pierwszych zadowalających efektów. Warto mieć to na uwadze, wybierając osobę czy firmę do obsługi kampanii SEO. Nie warto wierzyć w oferty uzyskania szybkiej i trwałej widoczności – to niestety często wiąże się z późniejszymi konsekwencjami w postaci filtrów czy banów od Google.

Założeniem projektu „Raport SEO 2014 – Liderzy poszczególnych branż” było wyłonienie liderów poszczególnych branż pod względem widoczności w wynikach naturalnych Google. Wyniki zebrane zostały z każdego miesiąca roku 2014, a wyniki w raporcie to ich średnia roczna wartość. Kryterium wyboru lidera danej branży był średni szacunkowy ruch z wyników naturalnych (SEO).

Raport powstał na podstawie danych zebranych przez system SemStorm. W rozbudowanej funkcjonalności systemu, znajdziemy między innymi codzienny monitoring setek tysięcy słów kluczowych w wyszukiwarce Google.

Raport to pobrania pod adesem: Raport SEO 2014
(Wojciech Przekop)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.