Facebook Google+ Twitter

Rapowa piosenka o raku skóry

Australia zaskakuje po raz kolejny. Niedawno pojawiła się informacja o oryginalnej pracy oferowanej przez stan Queensland, a teraz w internecie furorę robi piosenka "It's a beautiful day for cancer", która jest elementem kampanii społecznej przypominającej o raku skóry.

Niedawno na Wiadomości24.pl pisaliśmy o zaskakującym ogłoszeniu o pracę, jakie dał stan Queensland w Australii, natomiast teraz znaleźliśmy informację o kolejnym przyciągającym uwagę projekcie realizowanym w kraju kangurów.

screen z Youtube.com / Fot. http://www.youtube.com/watch?v=rDE8HvGIt2UPiosenka "It's a beautiful day for cancer" została stworzona przez hip-hopowca Al'a Bino i amerykańskiego producenta Lyrics Born'a
i jest częścią kampanii “Australian skin cancer benefit project” zainicjowanej przez Cancer Council of New South Wales.

Prowadzone działania są skierowane głównie do młodych ludzi i mają zwracać ich uwagę, na to że również w ładny, słoneczny dzień można narazić się na negatywne działanie promieni słonecznych.

Utwór został już zauważony przez użytkowników youtube.com i obejrzało go, jak na razie, 136.374 osób.

Pomysły na kampanie społeczne pojawiają się różne - zdarzają się mniej lub bardziej szokujące, w zależności od tego, co dana organizacja chce przekazać.

W przypadku australijskiej kampanii, forma została w oryginalny sposób dobrana do przekazu kampanii, ale właśnie dzięki tej oryginalności ma szansę dotrzeć do młodych ludzi i zwrócić uwagę na problem raka skóry.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.01.2009 17:55

Pomysł na taką piosenkę nie zachwyca mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy sposób na poruszanie takiej tematyki jest dobry

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.