Facebook Google+ Twitter

Rapujący ksiądz w Hot 16 Challenge: "Szanuj mój czarny strój"

Wśród polskich raperów błyskawicznie rozprzestrzenia się Hot16Challenge. Do akcji dołączyli najlepsi polscy raperzy m.in. Tede, Wujek Samo Zło, Buka. Teraz do grona znanych raperów dołączył ksiądz Jakub Bartczak.

 / Fot. youtube/print screenKiedy cały świat oszalał na punkcie Ice Bucket Challenge, polskie środowisko hip-hopowe postanowiło stworzyć własne, zdecydowanie ciekawsze wyzwanie. Mowa o akcji Hot16Challenge, która polega na nagraniu za jednym podejściem zwrotki na 16 wersów i nominowaniu kolejnych trzech lub czterech raperów, którzy w przeciągu 72 godzin mają nagrać swoją odpowiedź.

Akcja rozprzestrzeniła się błyskawicznie. W Hot 16 Challenge wzięli już udział m.in. Tede, Ten Typ Mes, WdoWa, Diox, Muflon, Skorup, Buka.

Czytaj więcej: Hot 16 Challenge podbije internet? Do akcji dołączają kolejni raperzy

2 października, znany rapujący ksiądz Jakub Bartczak opublikował na kanale YouTube swoją odpowiedź na wyzwanie - donosi natemat.pl. "Dbaj o rozwój ambicji, człowieczeństwa i myśli, czy serio dzisiaj sztuką jest obrażać i wykpić? Masz Golgota Picnic, przede wszystkim typki wolność, zawsze tam gdzie dobro. Szanuję światopogląd, lecz też szanuj mój, czarny, oryginalny strój" - rapuje ksiądz.

Wśród internautów nie brakuje pochwał: "Szacunek. Bardzo mi się podobał tekst, wykonanie i muzyka. Jednak można inaczej!" - pisze internauta. Inny dodaje: "Ksiądz dobrze nawinął".

Co odróżnia księdza od innych raperów? Przede wszystkim to, że jako jeden z niewielu w treści nie skupił się na sobie i na tym, jak dobrze potrafi rapować.

Posłuchajcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.